فرماندار فریدن : ضمن حفظ حرمت و حریم نانوایان بصورت مستمر از نانواییها بازدید نمایید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – جلسه کمیته آرد و نان شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار گردید. رئیس کمیته آرد و نان شهرستان پس از استماع گزارش اقدامات اعضا و بازرسی های انجام شده خطاب به بازرسان اظهار داشت صداقت و جدیت در کار را سرلوحه خود قرار دهید […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن جلسه کمیته آرد و نان شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار گردید.

رئیس کمیته آرد و نان شهرستان پس از استماع گزارش اقدامات اعضا و بازرسی های انجام شده خطاب به بازرسان اظهار داشت صداقت و جدیت در کار را سرلوحه خود قرار دهید و ضمن حفظ حرمت و حریم نانوایان بصورت مستمر از نانواییها بازدید نمایید.

وی افزود معایب و مزایا را در کنار یکدیگر ببینید و تلاش نمایید افراط و تفریط در بازرسی ها نداشته باشید فرماندار خاطر نشان نمود در شیوه نظارت ها بعضا ناهماهنگی میان دستگاه های متولی وجود دارد که با تشکیل کمیته بازرسی مشترک با مسئولیت فرمانداری ان شاالله موضوع مدیریت شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان به انجام بازرسیهای سرزده و نامحسوس ،تشویق و تنبیه کسبه ،ایجاد فضایی مناسب برای خرید مردم با آرامش خاطر ،برخورد جدی با متخلفان در خصوص عدم رعایت قوانین از جمله ارائه خدمات بدون توجه به محتوای مجوز، نصب پایش تصویری ویژه نانواییها تاکید نمود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن ، همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم همزمان با سراسر کشور با حضور صدها مادر و طفل شیرخوار در فریدن برگزار شد. در این مراسم مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور یافتند و شرکت‌کنندگان برای حضرت علی اصغر […]

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فریدن در مهمانی شهدای شهرستان بوئین و میاندشت حضور یافتند.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، بلواری با عنوان امام حسین (ع) در شهر داران نامگذاری و از تابلوی آن رونمایی شد.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی امام جمعه شهر داران و رئیس اداره تبلیغات شهرستان و جمعی از مسئولان از  برخی هیاتهای مذهبی  شهر داران بازدید نمودند . عباسی ضمن بازدید میدانی از مراسمات عزاداری سالار شهیدان، امام حسین علیه‌السلام از زحمات مخلصانه دست‌اندرکاران برنامه‌ها قدردانی کرد. فرماندار و رئیس […]

۱۳ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :