فرماندار فریدن : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین اهداف حکومت اسلامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری –  عزیزاله عباسی، فرماندار با صدور حکمی از سوی سید رضا مرتضوی، استاندار ، به عنوان رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان منصوب شد. عزیزاله عباسی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین رضا باقری مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس دبیرخانه شورای ترویج و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری –  عزیزاله عباسی، فرماندار با صدور حکمی از سوی سید رضا مرتضوی، استاندار ، به عنوان رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان منصوب شد.

عزیزاله عباسی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین رضا باقری مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس دبیرخانه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان  با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: برنامه‌های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین کودکان و نوجوانان با بسترسازی مناسب  این بخش باید دنبال شود.

فرماندار اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین اهداف حکومت اسلامی است و با توجه به هجمه سنگین دشمن این مسأله اهمیت بیش از پیش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: دشمن در توهمات خود حتی به جنگ سخت و فیزیکی فکر هم نمی کند اما دشمنان نشان دادند با ناامید سازی مردم آن هم با ابزار رسانه ،جنگ تمام عیاری را در این فاز شروع کرده اند.

عباسی اظهار داشت: باید با شناسایی نقاط قوت و ضعف خودمان، در تقویت خود بکوشیم و همه در میدان جهاد حاضر باشیم تا اینگونه از سد دشمنان عبور کنیم و باعث نا امیدی آنها شویم.

در پایان این دیدار حجت الاسلام باقری حکم صادره از سوی استاندار اصفهان را به فرماندار اهدا کرد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن ، همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم همزمان با سراسر کشور با حضور صدها مادر و طفل شیرخوار در فریدن برگزار شد. در این مراسم مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور یافتند و شرکت‌کنندگان برای حضرت علی اصغر […]

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فریدن در مهمانی شهدای شهرستان بوئین و میاندشت حضور یافتند.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، بلواری با عنوان امام حسین (ع) در شهر داران نامگذاری و از تابلوی آن رونمایی شد.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی امام جمعه شهر داران و رئیس اداره تبلیغات شهرستان و جمعی از مسئولان از  برخی هیاتهای مذهبی  شهر داران بازدید نمودند . عباسی ضمن بازدید میدانی از مراسمات عزاداری سالار شهیدان، امام حسین علیه‌السلام از زحمات مخلصانه دست‌اندرکاران برنامه‌ها قدردانی کرد. فرماندار و رئیس […]

۱۳ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :