سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۵۷:۳۷
فرمانداری شهرستان فریدن

برگزاری با شکوه روز قدس در شهرستان فریدن و بازتاب آن در رسانه /فیلم+عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان فریدن همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد؛ مردم روزه دار فریدن با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیدند. روز قدس در فریدن بازتاب رسانه ایی کشوری نیز داشت، خبرگزاری فارس […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان فریدن همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد؛ مردم روزه دار فریدن با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیدند.

روز قدس در فریدن بازتاب رسانه ایی کشوری نیز داشت، خبرگزاری فارس اصفهان نوشت: مردم فریدن بار دیگر با حضور شکوهمند خود در راهپیمای روز جهانی قدس ثابت کردند که همیشه پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی خود استوار هستند و با حضورشان جواب دندان شکنی به تمام دشمنان داخلی و خارجی دادند.

صدای رسا مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در سراسر شهرستان فریدن طنین انداز شد تا بار دیگر نشان داده شود حمایت از مظلوم وظیفه یک مؤمن است و مردم ولایی فریدن همیشه لبیک گوی رهبرشان هستند.

خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان نوشت: اهالی استان پهناور اصفهان نمادی از بصیرت، آگاهی، شور و شعودند که امروز آمدند تا با هم قدم با مسلمانان جهان و حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از قدس شریف و انتفاضه مردم فلسطین به گوش جهانیان برسانند.

خبرگزار مهر نوشت: مردم انقلابی شهرستان فریدن با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، فریاد حمایت از ملت مظلوم فلسطین سر دادند و خواستار همراهی دنیا برای آزادی قدس از چنگال رژیم غاصب اسرائیل شدند.

 

 

فرماندار فریدن:

روز قدس روز دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی است

 

 

خبرگزاری مهر با پوشش سخنان فرماندار فریدن گزارش داد:

عزیزالله عباسی پیش از ظهر جمعه، در مراسم راهپیمایی روز قدس در فریدن اظهار کرد: روز قدس یوم القدر مردم مسلمان جهان و روز بیداری و آگاهی و دینداری انسان‌هایی است که علیه ظلم و استکبار قیام کرده‌اند.

وی افزود: روز قدس روز دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی است و مردم با حضور در این راهپیمایی فریاد دفاع از آزادگی و رهایی مسلمانان مظلوم فلسطین از اسارت‌ها و قید و بندها را سر می‌دهند.

فرماندار فریدن تاکید کرد: اگر امروز کشور ما در همه عرصه‌ها پیروز است و الگوی کشورهای جهان اسلام است به خاطر وحدت و همدلی و حضور مردم در صحنه است، مردم ما همیشه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند

وی گفت: مردم فریدن بار دیگر با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ثابت کردند که همیشه پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی خود استوار هستند؛ امیدواریم هرچه زودتر انقلاب ما به دست صاحب اصلی خود حضرت صاحب الزمان (عج) برسد.

 

 

 

خبرگزاری مهر با پوشش سخنان امام جمعه شهر داران آورد:

حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته فریدن ضمن تبریک روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس روز بیداری مسلمانان است، مردم باید بیدار باشند و یک مشکل را دوبار تجربه نکنند.

وی افزود: اگر بعضی از شخصیت‌ها و مسئولان به میدان آمدند و به شما دروغ گفتند یعنی اینکه به شما ظلم کردند و اگر به آنها اعتماد کردید در دنیا و آخرت ضرر خواهید کرد.

امام جمعه فریدن تاکید کرد: اسرائیل با گروه جدیدی به نام داعش که صدها مرتبه خطرناک‌تر از اسرائیل بود به میدان آمد تا کل اسلام را قبضه کند و تغییری اساسی در جهان به وجود آورد اما سردار سلیمانی در مقابل داعش ایستاد و آنها را نابود کرد.

وی ادامه داد: حزب شیطان همیشه در حاشیه قرار دارد و حزب الله و مسلمانان در اوج عزت هستند؛ دشمن هر قدر قوی و پرنفوذ باشد مسلمانان می‌توانند با اتحاد و توکل در کنار مقاومت و تخصص آنها را شکست دهند.

سیاوشی تصریح کرد: اگر در سیاست خارجی و دینی و نظام مقدس جمهوری موفق شده‌ایم به خاطر اعتماد و روحیه جهادی مردم ماست. باید در برابر مشکلات استقامت کرد و پیروز شد.

 

حضور با شکوه پیر و جوان در روز قدس

مردم روزه دار فریدن پیر و جوان از تمام دهه های انقلاب در کنار مسئولان شهرستانی بار دیگر با حضور شکوهمند خود در راهپیمای روز جهانی قدس بعد از دوسال محدودیت کرونایی ثابت کردند که همیشه پای ارزش ها و آرمان های انقلابی خود استوار هستند و با حضورشان جواب دندان شکنی به تمام دشمنان داخلی و خارجی دادند.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =