چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۴۹:۳۵
فرمانداری شهرستان فریدن

کارگران در پازل اجتماعی جامعه نقش بسزایی دارند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته کار و کارگر و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر و تجدید پیمان با آرمان های والای شهدای انقلاب و وطن مراسم عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر داران با حضور مسئولان شهرستانی و جامعه کار و تلاش شهرستان فریدن در روز سه شنبه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته کار و کارگر و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر و تجدید پیمان با آرمان های والای شهدای انقلاب و وطن مراسم عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر داران با حضور مسئولان شهرستانی و جامعه کار و تلاش شهرستان فریدن در روز سه شنبه ۵ اردیبهشت مصادف با اولین روز هفته کارگر در گلزار شهدای داران برگزار شد.

فرماندار فریدن با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین و ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر این ایام را به این قشر زحمت کش تبریک گفت و اظهار داشت:  کارگران در پازل اجتماعی جامعه نقش بسزایی دارند و اگر وجود آنان نبود چرخه اقتصاد از حرکت می ایستاد.

عزیزاله عباسی از ارزش و مقام والای کارگر سخن گفت و تاکید کرد: کرامت انسانی این قشر پر تلاش در جامعه باید حفظ شود و تامین رفاهیات آنان نیز مدنظر مسئولان قرار گیرد همانگونه که پیامبر صلی الله علیه فرمودند؛ مزد کارگر را قبل از خشک شدن عرقش بپردازید و در همان حال کار، مزد او را مشخص کنید.

فرماندار آغاز هفته کار و کارگر با عطر افشانی گلزار شهدا را پسندیده دانست و با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره مبارکه آل عمران در اوصاف شهدا عنوان کرد: همانگونه که در قرآن کریم آمده است، کسانی که در راه خدا کشته شدند زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند.

نماینده عالی دولت در فریدن با بیان اینکه تجدید میثاق امروز ما با شهدا در عمل نیز باید به منصه ظهور برسد، تاکید کرد: مسئولان باید در عمل هم نشان دهند که راه شهدا و آرمان های که از سوی آنها ترسیم شده را حفظ کرده و به آن عمل می کنند.

عباسی تصریح کرد: شهدا ستاره های درخشانی هستند که در اوج گمنامی باعث سربلندی و سرافرازی کشورمان در جهان شدند و امروز آرامش و امنیتی که در این سرزمین استوار است مدیون  خون شهیدانی است که زیر سایه ولایت درخت این انقلاب را پر ثمر ساختند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =