کارگران در پازل اجتماعی جامعه نقش بسزایی دارند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته کار و کارگر و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر و تجدید پیمان با آرمان های والای شهدای انقلاب و وطن مراسم عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر داران با حضور مسئولان شهرستانی و جامعه کار و تلاش شهرستان فریدن در روز سه شنبه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته کار و کارگر و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر و تجدید پیمان با آرمان های والای شهدای انقلاب و وطن مراسم عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر داران با حضور مسئولان شهرستانی و جامعه کار و تلاش شهرستان فریدن در روز سه شنبه ۵ اردیبهشت مصادف با اولین روز هفته کارگر در گلزار شهدای داران برگزار شد.

فرماندار فریدن با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین و ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر این ایام را به این قشر زحمت کش تبریک گفت و اظهار داشت:  کارگران در پازل اجتماعی جامعه نقش بسزایی دارند و اگر وجود آنان نبود چرخه اقتصاد از حرکت می ایستاد.

عزیزاله عباسی از ارزش و مقام والای کارگر سخن گفت و تاکید کرد: کرامت انسانی این قشر پر تلاش در جامعه باید حفظ شود و تامین رفاهیات آنان نیز مدنظر مسئولان قرار گیرد همانگونه که پیامبر صلی الله علیه فرمودند؛ مزد کارگر را قبل از خشک شدن عرقش بپردازید و در همان حال کار، مزد او را مشخص کنید.

فرماندار آغاز هفته کار و کارگر با عطر افشانی گلزار شهدا را پسندیده دانست و با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره مبارکه آل عمران در اوصاف شهدا عنوان کرد: همانگونه که در قرآن کریم آمده است، کسانی که در راه خدا کشته شدند زنده‌اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند.

نماینده عالی دولت در فریدن با بیان اینکه تجدید میثاق امروز ما با شهدا در عمل نیز باید به منصه ظهور برسد، تاکید کرد: مسئولان باید در عمل هم نشان دهند که راه شهدا و آرمان های که از سوی آنها ترسیم شده را حفظ کرده و به آن عمل می کنند.

عباسی تصریح کرد: شهدا ستاره های درخشانی هستند که در اوج گمنامی باعث سربلندی و سرافرازی کشورمان در جهان شدند و امروز آرامش و امنیتی که در این سرزمین استوار است مدیون  خون شهیدانی است که زیر سایه ولایت درخت این انقلاب را پر ثمر ساختند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =