دستگاههای متولی بصورت روزانه نسبت به رصد تکدی گری در شهرستان اقدام و در صورت مشاهده برخورد نمایند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – روستایی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی  در ابتدای سخنانشان میلاد مسعود و مسرور امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت را تبریک و تهنیت عرض نمود و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهاری امیدواری کرد همگان از فیوضات معنوی ماه مبارک و سراسر رحمت رمضان برخوردار گردند. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن روستایی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی  در ابتدای سخنانشان میلاد مسعود و مسرور امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت را تبریک و تهنیت عرض نمود و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهاری امیدواری کرد همگان از فیوضات معنوی ماه مبارک و سراسر رحمت رمضان برخوردار گردند.

معاون فرماندار با اشاره به سخنان و گزارشات حاضرین مبنی بر نبود متکدی در شهرستان اذعان داشت خوشبختانه طبق بررسیهای مکرر و استعلامات انجام شده این آسیب در شهرستان تاکنون وجود نداشته و ما موظفیم برای حفظ و ارتقاء شرایط موجود برنامه ریزی نماییم.

رئیس جلسه با بیان اینکه وظیفه سازمانی و اداری ما برنامه ریزی برای پیشگیری از وقوع چنین آسیبی در شهرستان می باشد اظهار داشت دستگاههای متولی از جمله فرماندهی انتظامی ،بهزیستی ،کمیته امداد امام خمینی (ره) و شهرداری باید بصورت روزانه این مهم  را در شهرستان رصد نمایند و به محض مشاهده برخورد نمایند.

وی افزود مشاهده یک مورد و عدم برخورد باعث می شود قبح موضوع شکسته و تعداد متکدیان زیاد شود خصوصا با توجه به آغاز فصل کاری و حضور کارگران فصلی امکان تشدید این امر  بسیار است.  

معاون  فرماندار در ادامه به دستگاههای متولی اشتغال نیز در خصوص برنامه ریزی و انجام آموزشهای لازم در سطح شهرستان در خصوص ایجاد اشتغال متناسب با شرایط شهرستان به منظور ریشه کنی بی کاری و کاهش فقر تاکید نمود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یازده =