چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۰۱:۳۲
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن : در برنامه های هفته فرهنگی قوم گرایی مد نظر نیست و باید تمامی اقوام دیده شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته فرهنگی شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد. نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و بهره مندی همگان از فیوضات معنوی این ماه  با اشاره به توضیحات و پیشنهادات حاضرین اظهار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته فرهنگی شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و بهره مندی همگان از فیوضات معنوی این ماه  با اشاره به توضیحات و پیشنهادات حاضرین اظهار داشت در برنامه های هفته فرهنگی قوم گرایی مد نظر نیست و باید تمامی اقوام دیده شوند

مقام فرماندار در ادامه با بیان اینکه فریدن از دیرباز مهد تمدن کهن و محل زندگی شش قوم سربلند در کنار یکدیگر بوده و باید در معرفی شهرستان تمام جوانب در نظر گرفته شود اظهار داشت هفته فرهنگی باید در رشد،شکوفایی  و ارتقاء شهرستان تاثیرگذار باشد و ایده و برنامه هایی که اجرا می شود باید  تماما باعث القا و تبلیغ فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی شهرستان باشد.

وی خاطر نشان کرد ضمن برنامه ریزی برای حضور گردشگران در شهرستان باید به گونه ای عمل نماییم که آنان تحت تاثیر فرهنگ ما قرار گیرند و ما تحت تاثیر خرده فرهنگهای آنان که بعضا آسیب زا نیز می باشد قرار نگیریم.

فرماندار در ادامه با تاکید بر اینکه امسال دبیرخانه هفته فرهنگی شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مستقر بوده و دستگاهها ملزم به ارائه برنامه های پیشنهادی  به دبیرخانه می باشند افزود دبیرخانه نیز پس از جمع بندی و چکش کاری پیشنهادات  نسبت به تهیه برنامه زمان بندی اقدام و قبل از شروع هفته در اختیار دستگاهها و مردم قرار دهد.

معرفی مشاهیر شهرستان از طریق فضای مجازی و برگزاری همایش بزرگداشت مشاهیر فریدن ، تهیه گزارش و کلیپ با عنوان معرفی شهرستان و استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزاری مسابقات بومی و محلی و جشنواره های مختلف ،استفاده از ظرفیت ایجاد شده در پارک شقایق و بازارچه صنایع دستی ، استفاده از ظرفیت هنرمندان و نخبگان در عرصه های مختلف ، برگزاری کارگاههای آموزشی ،فعال نمودن موزه شهدا و موزه مردم شناسی ،معرفی اقوام ،مععرفی پتانسیلها و ظرفیت های شهرستان علی الخصوص در بخش کشاورزی از جمله تاکیدات فرماندار در جلسه بود.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =