شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۱۴:۴۶:۳۳
فرمانداری شهرستان فریدن

محرومیت زدایی ، عدالت محوری و مردمی بودن اولین اولویت مدیریت شهرستان است

با توسعه گردشگری مشکل اشتغال نیز حل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار با همراهی بخشدار زنده رود از روستاهای حصور ،ازونبلاغ و شرکت تعاونی دهیاریهای بخش و کارگاه مصنوعات بتنی شرکت بازدید نمود. مقام فرماندار در جریان بازدید از روستای حصور ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام والای شهداء ارزشمند روستا ادای احترام نمود و  پس […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار با همراهی بخشدار زنده رود از روستاهای حصور ،ازونبلاغ و شرکت تعاونی دهیاریهای بخش و کارگاه مصنوعات بتنی شرکت بازدید نمود.

مقام فرماندار در جریان بازدید از روستای حصور ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام والای شهداء ارزشمند روستا ادای احترام نمود و  پس از استماع سخنان اعضای شورا در خصوص مشکلات و مسائل روستا اظهار داشت  روستای حصور یکی ظرفیت های مهم گردشگری شهرستان می باشد.

وی با بیان اینکه این روستا بلحاظ موقعیت جغرافیایی ، قدمت تاریخی ، شکل ظاهری و دارا بودن کوچه باغهای زیبا می تواند پذیرای گردشگران در فصلهای مختلف از سال باشد گفت با توسعه گردشگری مشکل اشتغال نیز حل خواهد شد.

عباسی در ادامه از اعضای شورا و دهیار روستا خواست تا اهالی را نسبت به راه اندازی خانه های بوم گردی و استفاده از این پتانسیل و ظرفیت در روستا تشویق نمایند وی تاکید کرد  دستگاه متولی گردشگری در شهرستان نیز باید با برنامه ریزی اصولی و صحیح تا پایان سال در این راستا در روستا اقدام نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین  به دلیل نبود نانوایی در روستا به بخشدار و دهیار تکلیف نمود در خصوص راه اندازی نانوایی بررسی های لازم را با هماهنگی شورا انجام و اقدام لازم را به عمل آورند.  

مقام فرماندار سپس در ادامه ضمن بازدید از روستای ازونبلاغ و دیدار با اعضای شورای روستا از برخی پروژه های نیمه تمام روستا و طرحهای پیشنهادی نیز بازدید و در خصوص اختصاص اعتبارات و ادامه روند فعالیت دستوراتی صادر نمود.

بازدید از شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی و زنده رود و کارگاه مصنوعات بتونی شرکت تعاونی دهیاری های بخش زنده رود از دیگر برنامه های عباسی و همراهان بود وی خطاب به مدیران عامل شرکتهای مذکور با تاکید بر امانت داری و تلاش در راستای توسعه و عمران روستاها گفت محرومیت زدایی ، عدالت محوری و مردمی بودن  اولین اولویت مدیریت شهرستان است .

وی افزود در این میان شرکتهای تعاونی دهیاریها می توانند نقشی موثر ایفا نمایند خصوصا اینکه بیشترین جمعیت شهرستان در روستاها ساکن بوده و با توجه به شرایط آب و هوایی شهرستان امروز شاهد مهاجرت معکوس نیز می باشیم.

گفتنی است عباسی و همراهان در ادامه در نماز وحدت آفرین جمعه حضور پیدا نمودند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و ایثار و مقاومت صبح شنبه در مدارس فریدن نواخته شد و ۹ هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی  با شعار امسال بازگشایی مدارس «مدرسه قوی، ایران قوی» روانه کلاس درس شدند. سال تحصیلی جدید ۹هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی وارد مدارس […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار، رزمندگان دفاع مقدس، مسوولان شهرستان و آحاد مردم با سخنرانی سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدن برگزار شد. برگزاری رژه موتوری، اجرای سرود ، عطر افشانی قبور […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سیزده =