محرومیت زدایی ، عدالت محوری و مردمی بودن اولین اولویت مدیریت شهرستان است

با توسعه گردشگری مشکل اشتغال نیز حل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار با همراهی بخشدار زنده رود از روستاهای حصور ،ازونبلاغ و شرکت تعاونی دهیاریهای بخش و کارگاه مصنوعات بتنی شرکت بازدید نمود. مقام فرماندار در جریان بازدید از روستای حصور ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام والای شهداء ارزشمند روستا ادای احترام نمود و  پس […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار با همراهی بخشدار زنده رود از روستاهای حصور ،ازونبلاغ و شرکت تعاونی دهیاریهای بخش و کارگاه مصنوعات بتنی شرکت بازدید نمود.

مقام فرماندار در جریان بازدید از روستای حصور ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام والای شهداء ارزشمند روستا ادای احترام نمود و  پس از استماع سخنان اعضای شورا در خصوص مشکلات و مسائل روستا اظهار داشت  روستای حصور یکی ظرفیت های مهم گردشگری شهرستان می باشد.

وی با بیان اینکه این روستا بلحاظ موقعیت جغرافیایی ، قدمت تاریخی ، شکل ظاهری و دارا بودن کوچه باغهای زیبا می تواند پذیرای گردشگران در فصلهای مختلف از سال باشد گفت با توسعه گردشگری مشکل اشتغال نیز حل خواهد شد.

عباسی در ادامه از اعضای شورا و دهیار روستا خواست تا اهالی را نسبت به راه اندازی خانه های بوم گردی و استفاده از این پتانسیل و ظرفیت در روستا تشویق نمایند وی تاکید کرد  دستگاه متولی گردشگری در شهرستان نیز باید با برنامه ریزی اصولی و صحیح تا پایان سال در این راستا در روستا اقدام نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین  به دلیل نبود نانوایی در روستا به بخشدار و دهیار تکلیف نمود در خصوص راه اندازی نانوایی بررسی های لازم را با هماهنگی شورا انجام و اقدام لازم را به عمل آورند.  

مقام فرماندار سپس در ادامه ضمن بازدید از روستای ازونبلاغ و دیدار با اعضای شورای روستا از برخی پروژه های نیمه تمام روستا و طرحهای پیشنهادی نیز بازدید و در خصوص اختصاص اعتبارات و ادامه روند فعالیت دستوراتی صادر نمود.

بازدید از شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی و زنده رود و کارگاه مصنوعات بتونی شرکت تعاونی دهیاری های بخش زنده رود از دیگر برنامه های عباسی و همراهان بود وی خطاب به مدیران عامل شرکتهای مذکور با تاکید بر امانت داری و تلاش در راستای توسعه و عمران روستاها گفت محرومیت زدایی ، عدالت محوری و مردمی بودن  اولین اولویت مدیریت شهرستان است .

وی افزود در این میان شرکتهای تعاونی دهیاریها می توانند نقشی موثر ایفا نمایند خصوصا اینکه بیشترین جمعیت شهرستان در روستاها ساکن بوده و با توجه به شرایط آب و هوایی شهرستان امروز شاهد مهاجرت معکوس نیز می باشیم.

گفتنی است عباسی و همراهان در ادامه در نماز وحدت آفرین جمعه حضور پیدا نمودند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزاله عباسی فرماندار طی نامه ای خطاب به مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار شناسایی و برطرف نمودن ضعف های حوزه کاری و تبدیل آنها به نقاط قوت شد. مقام فرماندار با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اجتماع زائران و مجاوران […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =