چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۵۵:۴۴
فرمانداری شهرستان فریدن

اجرای پویش شبی به رنگ خدا درشهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – همزمان با نهمین شب ماه مبارک رمضان پویش شبی به رنگ خدا در شهرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه ،عباسی فرماندار، اعضای شورای تامین ، بخشدار زنده رود و ابراهیمی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان برگزار شد. در این برنامه که همراه با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن همزمان با نهمین شب ماه مبارک رمضان پویش شبی به رنگ خدا در شهرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه ،عباسی فرماندار، اعضای شورای تامین ، بخشدار زنده رود و ابراهیمی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان برگزار شد.

در این برنامه که همراه با ضیافت افطار در منزل مددجوی دومعلول بینایی و مددجوی ضایعه نخاعی در روستای چهلخانه برگزار گردید ، مسئولین شهرستان ضمن شنیدن  درد و دل و مشکلات میزبانانشان  تصمیمات خوبی در زمینه رفع مشکلات آنها گرفته و هدایایی نیز به آنان اهدا نمودند.

 

 لازم به ذکر است طرح های ضیافت مهربانی با محوریت اداره بهزیستی در شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان در حال انجام است

گفتنی است اقامه نماز مغرب و عشاء و صرف افطاری در جمع روزه داران در مسجد  جامع   از دیگر برنامه های مسئولین در روستای چهلخانه بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =