سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۵۴:۵۱
فرمانداری شهرستان فریدن

فریدن سرشار از ظرفیت جوانی و کم برخوردار از امکانات ورزشی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار در دیدار با دکتر زورقی مشاور معاون منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان ضمن معرفی شهرستان بلحاظ تاریخی ،موقعیت جغرافیایی و حوزه های فرهنگی ،اجتماعی ،اقتصادی و ورزشی اذعان داشت علی رغم پتانسیلها و ظرفیت های بالای شهرستان اما متاسفانه فریدن کم برخوردار می باشد. مقام […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار در دیدار با دکتر زورقی مشاور معاون منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان ضمن معرفی شهرستان بلحاظ تاریخی ،موقعیت جغرافیایی و حوزه های فرهنگی ،اجتماعی ،اقتصادی و ورزشی اذعان داشت علی رغم پتانسیلها و ظرفیت های بالای شهرستان اما متاسفانه فریدن کم برخوردار می باشد.

مقام فرماندار با تاکید بر اینکه  فریدن سرشار از پتانسیل جوانی اما از نظر اقتصادی و امکانات ورزشی کم برخوردار می باشد گفت متاسفانه طرحهای نیمه تمام ورزشی بسیاری در شهرستان وجود دارد که بعضا به دلیل طولانی شدن مدت زمان احداث و بهره برداری  دچار فرسودگی گردیده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود تمامی طرحهای نیمه تمام ورزشی و سایر حوزه ها در سفر ریاست جمهوری به استان جمع بندی و به استانداری ارسال گردیده و امیدواریم شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

عباسی به عناوین و افتخارات ورزشی جوانان شهرستان در حوزه های مختلف نیز اشاره داشت و افزود با توجه به شور و اشتیاق جوانان شهرستان به ورزش و تاثیر ورزش در افزایش سلامت  و ارتقاء نشاط اجتماعی امیدواریم دولت مردمی و عدالت محور گامهای بلندی در راستای اختصاص اعتبار به تکمیل طرحهای نیمه تمام ورزشی علی الخصوص در مناطق کمتر توسعه یافته بردارد.

لازم به ذکر است بازدید از اماکن  ورزشی روستاهای  نهرخلج ،سفتجان ، چهلخانه و بادجان  از برنامه های مشاور معاون وزیر در شهرستان بود .  

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =