چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۰۷:۰۸
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری دامنه با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری دامنه با عباسی فرماندار دیدار نمودند. عباسی فرماندار پس از تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و تندرستی برای همگان همراه با دستیابی به نشاط و شادابی معنوی با اشاره به مشکلات بیان شده […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری دامنه با عباسی فرماندار دیدار نمودند.

عباسی فرماندار پس از تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و تندرستی برای همگان همراه با دستیابی به نشاط و شادابی معنوی با اشاره به مشکلات بیان شده توسط حاضرین اظهار داشت در خصوص اسکان عشایر در شهرستان علی الخصوص شهر دامنه و به منظور پیشگیری از تبعات اجتماعی آن طی دیداری که با مدیر کل محترم امور عشایر استان در شهرستان داشتیم مقرر گردید نماینده اداره کل مذکور جهت پیگیری امور عشایر دو روز در هفته در شهرستان حضور داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین در خصوص اجرای طرح فاضلاب شهر دامنه گفت اجرای طرح فاضلاب شهر دامنه و محله آشجرد در دستور کار بوده که ان شاالله در بازه زمانی نزدیک اجرایی خواهد شد.

وی در خصوص اشتغال و شهرک گلخانه ای نیز اذعان داشت متقاضیان شهر دامنه می توانند با طی نمودن روال قانونی از مزایای این طرح بهره ببرند ضمن اینکه برای راه اندازی گلخانه در محل مزارع کشاورزی خصوصی نیز همکاری لازم از سوی دستگاههای متولی صورت خواهد پذیرفت هر چند استفاده از شهرک گلخانه ای برای متقاضیان در هزینه های جاری مقرون به صرفه می باشد.

تکمیل جاده امام زادگان شهر دامنه ، شهرک دامداری و اجرای طرحهای گردشگری در شهردامنه از دیگر موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =