فرماندار در مراسم تجدید میثاق ،ادای احترام و غبارروبی گلزار مطهر شهدا ان شاالله با دعایی که این بزرگواران در حق ما می کنند بتوانیم در جهت خدمت به مردم و برداشتن گامهایی که بتواند موانع را از سر راه مردم بردارد باعث شادی ارواح طیبه شهدا گردیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – اعضای شورای اداری شهرستان فریدن در آغازین روزهای کاری سال جدید با حضور در گلستان شهدا شهر داران با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ،بنیانگذار کبیر انقلاب امام راحل و شهدای سرافراز کشور تجدید میثاق نمودند. نماینده عالی دولت در شهرستان طی سخنانی اظهار داشت عهد و میثاقی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن اعضای شورای اداری شهرستان فریدن در آغازین روزهای کاری سال جدید با حضور در گلستان شهدا شهر داران با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ،بنیانگذار کبیر انقلاب امام راحل و شهدای سرافراز کشور تجدید میثاق نمودند.

نماینده عالی دولت در شهرستان طی سخنانی اظهار داشت عهد و میثاقی که امروز  با شهدا می بندیم  مصداق مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ می باشد  اینکه شهدا عهد و پیمانی با خداوند بستند و در حیاتشان و در مماتشان به عهد خود پایدار بوده برای همه ما مایه برکت هستند و ان شاالله ما هم بتوانیم عهد و پیمانی که می بندیم یک نمونه ای از همین مصداقها باشیم و با سرلوحه قرار دادن آنها ما نیز سربلند باشیم.

مقام فرماندار در ادامه با اشاره به عنوان سال ۱۴۰۱ که به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرین مزین شده اظهار داشت ان شاالله با دعایی که این بزرگواران در حق  ما می کنند بتوانیم در جهت خدمت به مردم و برداشتن گامهایی که بتواند موانع را از سر راه مردم بردارد باعث شادی ارواح طیبه  شهدا گردیم.

فرماندار اذعان داشت امروز به محضر شهدا رسیده ایم که اگر آن زمان آنها با هدیه جان خود ایثار نمودند و از نظام و انقلاب حفاظت نمودند و برای ما عزت و افتخار آفریدند ما هم متعهد می شویم در ادامه راه آنها و در مسیری که مشخص شده راه آنها را ادامه دهیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =