چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۵۰:۵۷
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار فرماندار با خانواده شهدا و ایثارگران ارتش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار با همراهی سرهنگ معصومی مشاور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با  خانواده شهدا و ایثارگران ارتش دیدار و گفتگو نمود. مقام فرماندار در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور در جمع خانواده شهدا و ایثارگران ارتش ابراز خرسندی نمود و گفت در آغازین […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار با همراهی سرهنگ معصومی مشاور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با  خانواده شهدا و ایثارگران ارتش دیدار و گفتگو نمود.

مقام فرماندار در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور در جمع خانواده شهدا و ایثارگران ارتش ابراز خرسندی نمود و گفت در آغازین روزهای جنگ که هنوز نیروهای مردمی در مقابله با نیروهای بعثی عراق سازماندهی نشده بودند ارتشیان غیور و دلیر ایستادگی نمودند و از کیان میهن دفاع کردند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =