چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۴۴:۰۸
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار در بازدید از نانواییهای شهرداران اظهار داشت : در شهرستان مشکل کمبود آرد نداریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزالله عباسی با همراهی روسای   تعزیزات حکومتی و صنعت ،معدن و تجارت و مسئول بهداشت محیط شهرستان به صورت سرزده از تعدادی  نانواییهای شهر داران بازدید نمود. مقام فرماندار  طی این بازدید با بیان اینکه در شهرستان مشکل کمبود آرد نداریم اذعان داشت خط قرمز کمیته آرد و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عزیزالله عباسی با همراهی روسای   تعزیزات حکومتی و صنعت ،معدن و تجارت و مسئول بهداشت محیط شهرستان به صورت سرزده از تعدادی  نانواییهای شهر داران بازدید نمود.

مقام فرماندار  طی این بازدید با بیان اینکه در شهرستان مشکل کمبود آرد نداریم اذعان داشت خط قرمز کمیته آرد و نان شهرستان برخورد جدی با کم فروشی ،گران فروشی و عدم رعایت پروتکلها و مسائل بهداشتی توسط نانوایان است .

عباسی ضمن تاکید بازرسی مستمر از نانوایان در ایام پایانی سال و همچنین تعطیلات نوروز اظهار داشت اینکه نانوایان مطابق با سلیقه و خواست مشتری انواع را برخلاف نوع پروانه پخت نمایند قابل چشم پوشی است چون ما در مرحله اول به رضایت مردم تحقق مطالبه آنها اهمیت می دهیم ولی اینکه نان گرده ،جو ،شیرمال و … در هر نانوایی قیمت متفاوت داشته باشد اصلا قابل پذیرش نیست و باید در اسرع وقت در کمیته در خصوص مصوب نمودن قیمت یکسان تصمیم گیری نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین از روسای همراه در بازرسی خواست تا میزان پخت روزانه نانواییها را بصورت دقیق محاسبه و مانع فروش آرد دولتی بصورت آزاد شوند وی تاکید نمود نان قوت غالب مردم بوده و باید بصورت کاملا سالم ،بهداشتی و با قیمت مصوب به دست مصرف کننده برسد.

فرماندار همچنین به همراهانش توصیه نمود در درجه اول بصورت ارشادی و اقناعی با نانوایان صحبت نموده و اگر این روش راهگشا نبود برخورد قاطع نمایند وی همچنین به نانوایان در خصوص کسب رزق حلال ،پرهیز از کم فروشی و گران فروشی ،رعایت موارد بهداشتی و تلاش برای تحویل نان با کیفیت به دست مشتری توصیه   نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =