فرماندار در بازدید از نانواییهای شهرداران اظهار داشت : در شهرستان مشکل کمبود آرد نداریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزالله عباسی با همراهی روسای   تعزیزات حکومتی و صنعت ،معدن و تجارت و مسئول بهداشت محیط شهرستان به صورت سرزده از تعدادی  نانواییهای شهر داران بازدید نمود. مقام فرماندار  طی این بازدید با بیان اینکه در شهرستان مشکل کمبود آرد نداریم اذعان داشت خط قرمز کمیته آرد و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عزیزالله عباسی با همراهی روسای   تعزیزات حکومتی و صنعت ،معدن و تجارت و مسئول بهداشت محیط شهرستان به صورت سرزده از تعدادی  نانواییهای شهر داران بازدید نمود.

مقام فرماندار  طی این بازدید با بیان اینکه در شهرستان مشکل کمبود آرد نداریم اذعان داشت خط قرمز کمیته آرد و نان شهرستان برخورد جدی با کم فروشی ،گران فروشی و عدم رعایت پروتکلها و مسائل بهداشتی توسط نانوایان است .

عباسی ضمن تاکید بازرسی مستمر از نانوایان در ایام پایانی سال و همچنین تعطیلات نوروز اظهار داشت اینکه نانوایان مطابق با سلیقه و خواست مشتری انواع را برخلاف نوع پروانه پخت نمایند قابل چشم پوشی است چون ما در مرحله اول به رضایت مردم تحقق مطالبه آنها اهمیت می دهیم ولی اینکه نان گرده ،جو ،شیرمال و … در هر نانوایی قیمت متفاوت داشته باشد اصلا قابل پذیرش نیست و باید در اسرع وقت در کمیته در خصوص مصوب نمودن قیمت یکسان تصمیم گیری نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین از روسای همراه در بازرسی خواست تا میزان پخت روزانه نانواییها را بصورت دقیق محاسبه و مانع فروش آرد دولتی بصورت آزاد شوند وی تاکید نمود نان قوت غالب مردم بوده و باید بصورت کاملا سالم ،بهداشتی و با قیمت مصوب به دست مصرف کننده برسد.

فرماندار همچنین به همراهانش توصیه نمود در درجه اول بصورت ارشادی و اقناعی با نانوایان صحبت نموده و اگر این روش راهگشا نبود برخورد قاطع نمایند وی همچنین به نانوایان در خصوص کسب رزق حلال ،پرهیز از کم فروشی و گران فروشی ،رعایت موارد بهداشتی و تلاش برای تحویل نان با کیفیت به دست مشتری توصیه   نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =