چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۰۳:۳۸
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار مدیر کل بنیاد مسکن استان با فرماندار

به  گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – خانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با همراهی رئیس بنیاد مسکن شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه شهرستان و عباسی فرماندار دیدار نمود. نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن ابراز خرسندی از حضور میهمانانش درفریدن  اذعان داشت  انتظار است بنیاد مسکن استان،  شهرستان  […]

به  گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن خانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با همراهی رئیس بنیاد مسکن شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی امام جمعه شهرستان و عباسی فرماندار دیدار نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن ابراز خرسندی از حضور میهمانانش درفریدن  اذعان داشت  انتظار است بنیاد مسکن استان،  شهرستان  فریدن را به دلیل محرومیت از دریافت اعتبارات دو درصد نفت و عدم قرارگیری در لیست مناطق محروم ویژه تر از سایر شهرستان ها ببیند

عباسی با بیان اینکه  اکثر جمعیت شهرستان در روستاها بوده و معیشت بیش از ۸۰ درصد مردم از طریق کشاورزی است گفت  خشکسالیهای اخیر باعث بروز مشکلات عدیده مالی بسیاری برای اهالی شهرستان علی الخصوص روستاها گردیده است .

وی افزود  از دیگر مشکلات نیز نبود زمین در روستاها برای ساخت و ساز است و همین دلایل باعث مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها گردیده و یا اینکه افراد مجبور به ساخت و ساز در خارج از محدوده روستا می شوند که برای حل مشکل باید موارد به روستا الحاق گردند.

فرماندار در ادامه به شرایط نامناسب معابر روستایی نیز اشاره نمود و خواستار اختصاص سهمیه قیر بیشتری به شهرستان شد وی همچنین در خصوص بازنگری طرحهای هادی روستایی به منظور تسریع در انجام خدمات به روستائیان و بویژه روستای نهرخلج اشاره نمود.

رفع نقاط حادثه خیز ، اختصاص تسهیلات حوادث و مقاوم سازی به اهالی روستاها از دیگر موضوعات مطرح شده توسط فرماندار بود مقام فرماندار  همچنین در پایان اظهار امیدواری نمود دعای خیر مردم همواره بدرقه راه خدمتگزاران شایسته و صدیق نظام باشد

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =