فرماندار فریدن : عزت،افتخار و سربلندی امروز ایران اسلامی مدیون مادران شهیدی است که فرزندان خود را به گونه ای پرورش دادند که در مقابل استکبار ایستادند و جان خود را فدای انقلاب نمودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – مقام فرماندار حضرت زهرا (س) را الگوی تمامی زنان و مردان جهان معرفی نمود و گفت هر کس ایشان را الگوی خود قرار دهد در دنیا و آخرت سربلند خواهد بود وی در ادامه تمامی روزها را متعلق به زنان قلمداد نمود وخاطر نشان کرد  زنان به دلیل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن مقام فرماندار حضرت زهرا (س) را الگوی تمامی زنان و مردان جهان معرفی نمود و گفت هر کس ایشان را الگوی خود قرار دهد در دنیا و آخرت سربلند خواهد بود وی در ادامه تمامی روزها را متعلق به زنان قلمداد نمود وخاطر نشان کرد  زنان به دلیل نقش مهم و ارزشمندی که در جامعه دارند و درکنار نقش مادری در بیرون از خانه نیز فعالیت داشته و  همه روزها متعلق به آنان است.

 عباسی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با همراهی مدیر آموزش و پرورش به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) از تعدادی مدارس دخترانه سطح شهر داران بازدید و روز زن و گرامیداشت مقام مادر را به معلمان تبریک گفت.

مقام فرماندار حضرت زهرا (س) را الگوی تمامی زنان و مردان جهان معرفی نمود و گفت هر کس ایشان را الگوی خود قرار دهد در دنیا و آخرت سربلند خواهد بود وی در ادامه تمامی روزها را متعلق به زنان قلمداد نمود وخاطر نشان کرد  زنان به دلیل نقش مهم و ارزشمندی که در جامعه دارند و درکنار نقش مادری در بیرون از خانه نیز فعالیت داشته و  همه روزها متعلق به آنان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان زنان را منبع آرامش و اطمینان برای اعضای خانواده معرفی نمود و گفت آنان با رفتاری ایثارگونه فرزندان خود را در برابر آسیب های اجتماعی حفظ نموده و از منافع خود برای آرامش و آسایس آنها خواهند گذشت وی مادران را تکیه گاهی مطمئن برای فرزندان دانست و گفت بر همین اساس است که امام خمینی (ره) فرموده اند از دامن زن مرد به معراج می رود.

فرماندار اذعان داشت عزت،افتخار و سربلندی امروز ایران اسلامی مدیون مادران شهیدی است که فرزندان خود را به گونه ای پرورش دادند که در مقابل استکبار ایستادند و جان خود را فدای انقلاب نمودند وی افزود از طرفی هر کجا مشکلی در خانواده ای باشد ممکن است مادر نقش خود را بخوبی انجام نداده باشد و از سوی دیگر در کنار هر زن مرد موفقی بی شک زنی ایستاده است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خطاب به حاضرین گفت شما مسئول تعلیم و تربیت دانش آموزان هستید لذا انتظار است دانش آموزان و خانواده آنان را به تزریق واکسن و رعایت پروتکلهای بهداشتی در راستای بازگشت سلامت به جامعه تشویق و ترغیب نمایید.

عباسی خاطر نشان نمود مجموعه دولت در شهرستان پذیرای نظرات ، پیشنهادات و رهنمودات سازنده شما خواهد بود تا ان شاالله بتوانیم در جهت توسعه پایدار گام برداریم پایان بخش سخنان فرماندار آرزوی سلامتی و توفیق برای همگان و بازگشت سلامت به جامعه بود وی گفت در این صورت بسیاری از معضلات فرهنگی و آموزشی دانش آموزان که در اثر دوری از محیط آموزشی ایجاد شده است برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است مقام فرماندار از مدارس آیت الله کاشانی و هفت تیر شهر داران و یادمان شهدای دبستان هفت تیر بازدید نمود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در دیدارهای نوروزی ابتدای سال نو میزبان ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، همکاران، مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و اقشار مختلف مردم بودند.

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =