سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۲۴:۵۲
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن : امنیت و آسایش امروز ما مدیون سبزپوشان انتظامی و نظامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان با عباسی فرماندار و رئیس شورای تامین دیدار نمودند. مقام فرماندار ضمن تقدیر از حضور آنان در فرمانداری با اشاره به اینکه لباس سبز ، سبزپوشان نیروهای نظامی و انتظامی نشان امنیت و آسایش برای مردم و استرس و نگرانی برای دشمنان است […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان با عباسی فرماندار و رئیس شورای تامین دیدار نمودند.

مقام فرماندار ضمن تقدیر از حضور آنان در فرمانداری با اشاره به اینکه لباس سبز ، سبزپوشان نیروهای نظامی و انتظامی نشان امنیت و آسایش برای مردم و استرس و نگرانی برای دشمنان است گفت آرامش امروز ما مرهون زحمات و تلاشهای شماست و اگر بسیاری از ناامنیها و مشکلات  که در جاهای دیگر وجود دارند در این شهرستان و این منطقه احساس نمی شود به دلیل این است که شما پای کار هستید.

مقام فرماندار با اشاره به اینکه دو نعمت سلامتی و امنیت شالوده نعمتهای دیگر هستند گفت این دو نعمت مانند دو بال برای پرنده هستند که در کنار یکدیگر باعث هدایتگری و نیروی محرکه هستند و  برخورداری از نعمت امنیت را مدیون شما هستیم.

رئیس شورای تامین شهرستان در پایان سخنانش  به افزایش تعامل و هم افزایی در میان ارکان شهرستان تاکید نمود و گفت همواره پذیرای نقطه نظرات ،پیشنهادات و راهکارهای سازنده شما برای رفع مشکلات و معضلات می باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =