سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۲۰:۵۳
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن : امروز اگر عزت ،اقتدار ،امنیت و افتخاری داریم همه مدیون خون پاک شهیدان هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار جدید شهرستان در اولین روز کاری خود با مادران شهدای گرانقدر و سرافراز شهید رحمت الله  ذوالفقاری و شهید بیژن  عزیزی  به نیابت از سایر مادران شهدا دیدار و گفتگو نمود . نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ما امروز اگر عزت ،اقتدار ،امنیت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار جدید شهرستان در اولین روز کاری خود با مادران شهدای گرانقدر و سرافراز شهید رحمت الله  ذوالفقاری و شهید بیژن  عزیزی  به نیابت از سایر مادران شهدا دیدار و گفتگو نمود .

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ما امروز اگر عزت ،اقتدار ،امنیت و افتخاری داریم همه مدیون خون پاک شهیدان هستیم   افزود  امیدواریم که  بتوانیم در مسیری که شهدا حرکت نمودند  گام برداشته و پیرو آنان باشیم و پرچمی که به امانت به ما سپرده اند را به حضرت ولی عصر(عج) انتقال دهیم و ان شاالله شهدا ما را در آخرت شفاعت نمایند.

بیان خاطرات شهدا از زبان مادران آنها و همچنین بیان خاطره فرماندار از حضور در رزم های شبانه با شهید بیژن عزیزی و تجلیل جامعه ورزشی از مادر  شهید ورزشکار بیژن عزیزی  از دیگر حواشی این دیدارها بود. 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =