دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۲۳:۴۹:۲۰
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار مدیر کل بهزیستی استان با فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – نصر مدیر کل بهزیستی استان با همراهی معاونین اجتماعی ، پیشگیری و توانبخشی خود با معین الدینی فرماندار دیدار نمود. معین الدینی نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن اظهار خرسندی از حضور میهمانانش با بیان اینکه به دلیل مشکلات و ضعف اقتصادی اهالی شهرستان فعالیت ها و اقدامات […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن نصر مدیر کل بهزیستی استان با همراهی معاونین اجتماعی ، پیشگیری و توانبخشی خود با معین الدینی فرماندار دیدار نمود.

معین الدینی نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن اظهار خرسندی از حضور میهمانانش با بیان اینکه به دلیل مشکلات و ضعف اقتصادی اهالی شهرستان فعالیت ها و اقدامات دستگاههای حمایتی در شهرستان درخشانتر می باشد گفت متاسفانه خشکسالی های اخیر باعث شده مردم به حمایت های بیشتری نیاز داشته باشند  و علیرغم اعتقاد و علاقمندی به انجام کارهای خیرخواهانه امکان اقدامات خیرخواهانه چندانی نداشته باشند.

وی افزود راه اندازی خیریه ها و کمک های عام المنفعه به باورهای عمیق مردم شهرستان نزدیک است  اما مردم توان انجام این کارها را ندارند زیرا معیشت بیش از ۸۰ درصد اهالی از طریق کشاورزی بوده که بدلیل خشکسالیهای سنوات اخیر امرار معاش آنان به شدت آسیب دیده است.

وی در تکمیل سخنانش افزود مشکلات فریدن فراتر از جمعیت و وسعت بوده و علی رغم  قدمت ۷۵ ساله اداری و جدا شدن شهرستانهای همجوار از بدنه فریدن مسائل اجتماعی و ریشه های مشترک با وجود تفکیک و انتزاعات جغرافیایی از یکدیگر جدا نشده و همچنان وابستگی عمیق اجتماعی مردم فریدن با مردم شهرستانهای همجوار پابرجااست و مسائل اجتماعی ناشی از این ارتباطات اجتماعی و همچنین ارتباطات ناشی از همجواری با جاده اصلی شهرستان را تحت تاثیر قرار می دهد.

اورژانس اجتماعی ، ازدیاد سهمیه یاری برگ شهرستان ، راه اندازی مرکز فیزیوتراپی ، برگزاری دوره های اموزشی ، ارائه خدمات رایگان به جامعه هدف و تشدید حمایت ها ، برنامه ریزی در راستای پیشگیری از اعتیاد و … از جمله موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =