شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
۲۱:۱۲:۱۲
فرمانداری شهرستان فریدن

مسیر تامین آرد نانوایی های آزاد پز باید مشخص باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد.

عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود و دوگانگی نباید در اجراء باشد همچنین مردم باید بدانند تصمیمات شورای آرد و نان، تصمیم یک فرد یا یک ارگان نیست بلکه تصمیمات شورای آرد و نان بر اساس نظرات کارشناسی و جمعی گرفته می شود و تمام اعضای شوراء در آن دخیل هستند.

وی اظهار داشت: واگذاری مجوز نانوایی ها باید به افرادی که در این حوزه فعالیت کرده باشند، داده شود و هم مردم و هم نانوایی ها باید از ایجاد نانوایی جدید نفع ببرند.

نماینده عالی دولت با یک ارزیابی کلی کیفیت نان در فریدن را مطلوب دانست و تصریح کرد: تعداد نانوایان متخلف در فریدن به تعداد انگشتان یک دست نمی رسد و این می طلبد طبق مقررات و ضوابط با آنها برخورد جدی شود و مصوبات شورای آرد و نان پیاده گردد همچنین برای رساندن نان به کیفیت بالا و ارایه آن به مردم باید تلاش کرد که این نیازمند همکاری و هماهنگی طبق مقررات و قوانین است.

عباسی ادامه داد: حقوق افراد زحمتکش در این صنف باید به خوبی رعایت شود که بدون شک شایسته تشکر و قدردانی نیز هستند، نانوایان متعهد و منصف در منطقه بسیارند نباید تخلف برخی افراد اندک را پای تمام نانوایان نوشت همچنین ظرفیت شهرستان برای ایجاد نانوای جدید باید شناسایی شود.

رئیس شورای آرد و نان شهرستان بیان داشت: مسیر تامین آرد نانوایی های آزاد پز و ساعات کاری آنها نیز باید مشخص باشد و در یک سیکل کاملا شفاف و قانونی این اتفاق باید رخ دهد تا برخی نخواهند سوء استفاده کنند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز-شنبه ۵ خردادماه- عزیزاله عباسی به همراه حراست فرمانداری از جهاد کشاورزی، آب منطقه ای، صنعت معدن تجارت و محیط زیست شهرستان به صورت سرزده بازدید کرد. این بازدید با هدف بررسی از روند کاری ، چگونگی برخورد با مشکلات ارباب رجوع ، وضعیت خدمات رسانی ادارات و […]

۵ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد شهدای خدمت خاصه سیدالشهدای خدمت سید ابراهیم رئیسی با حضور مردم و مسئولان همایش پیاده روی، غبار روبی و عطرافشانی قبور شهدای گمنام برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همایش دوچرخه‌سواری روز پنج شنبه- ۲۷ اردیبهشت- به مناسبت هفته فرهنگی فریدن و دهه کرامت به یاد شهید دریاقلی سورانی یان چشمه ای از شهدای فریدن بزرگ که اوراق‌فروشی در حاشیه آبادان داشت و در جریان حمله عراق به ایران متوجه نفوذ غافل‌گیرانه عراقی‌ها از رودخانه بهمنشیر می‌شود و […]

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، همزمان با دهه کرامت و هفته فرهنگی فریدن پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی شهر دامنه از توابع شهرستان فریدن، با حضور مسئولان استان و شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: ساختمان […]

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =