دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
۱۳:۴۹:۳۵
فرمانداری شهرستان فریدن

کنترل اجرای انتخابات از وظایف مهم بازرسین است

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد. فرماندار فریدن در جلسه هم اندیشی بازرسان شعب أخذ رای گفت: کنترل حسن اجرای انتخابات وظیفه […]

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

فرماندار فریدن در جلسه هم اندیشی بازرسان شعب أخذ رای گفت: کنترل حسن اجرای انتخابات وظیفه مهم و اصلی بازرسین انتخابات می باشد.

عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان فریدن بیان کرد: در انتخابات ۱۱ اسفند تعداد ۶۹ نفر بازرس وظیفه سنگین بازرسی برگزاری انتخابات را برعهده دارند که برای هر شعبه اخذ رای به تعداد ۶۹ شعبه بازرس انتخاب و محل فعالیت آن ها نیز تعیین شده است.

وی گفت عوامل بازرسی نقش خطیری در امانتداری انتخابات دارند بر رعایت اصول ۴ گانه ابلاغی رهبری معظم انقلاب اسلامی یعنی(سلامت، امنیت،مشارکت، رقابت ) تاکید کرد.

رئیس حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در ادامه افزود: در این دوره از انتخابات دیگر مهر انتخابات و حک آن در صفحه شناسنامه وجود ندارد و رای دهندگان می توانند با ۵ مدرک اصلی؛ شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه، کارت پایان خدمت و گواهینامه در انتخابات شرکت و رای خود را در صندوق‌های رای بیاندازند.

فرماندار خطاب به بازرسان انتخابات ۱۱ اسفند مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه یادآور شد: رعایت اصل بی طرفی و اشراف کامل بر قوانین و وظایف عوامل اجرایی انتخابات از دیگر وظایف بازرسان است. تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده، شرایط مناسب برگزاری باشکوه انتخابات سالم در ۱۱اسفند در تمام مناطق شهری و روستایی فراهم شده و برای تحقق این موضوع تعداد ۶۹ شعبه اخذ رای شامل ۶۷ شعبه ثابت و ۲ شعبه سیار پیش بینی و تهیه شده است.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 2 =