دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
۱۴:۳۱:۳۸
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار در نشست بصیرتی: دشمن به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است باید دستاوردهای بیان شود

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی انتخابیه فریدن، فرماندار در نشست بصیرتی با نوجوانان و جوانان موسسه آیت الله بهاءالدینی با اشاره به انتخابات پیش رو بیان داشت: دشمن تمام امکانات و ظرفیت های خود را برای کاهش مشارکت به کار گرفته و از طریق ناامید سازی توطئه خود را پیش می برد برای […]

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی انتخابیه فریدن، فرماندار در نشست بصیرتی با نوجوانان و جوانان موسسه آیت الله بهاءالدینی با اشاره به انتخابات پیش رو بیان داشت: دشمن تمام امکانات و ظرفیت های خود را برای کاهش مشارکت به کار گرفته و از طریق ناامید سازی توطئه خود را پیش می برد برای خنثی کردن این ترفند دشمن باید دستاوردهای انقلاب از طروق مختلف بیان شود.

عزیزاله عباسی ادامه داد: بسیاری شعار می دهند که «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد» امروز رهبر معظم انقلاب حکم جهاد دادند، آن هم حکم جهاد تبیین است، باید در این راه قدم برداریم و روشنگری کنیم.

وی با اشاره به حساسیت انتخابات تصریح کرد: امروز انتخاب به مانند یک طناب کشی بین ملت و دشمنان این مرز و بوم است و حضور همگانی مردم یعنی شکست دشمنان که می توان امنیت پایداری را رقم بزند.

فرماندار خطاب به نوجوانان و جوانان حاضر در جلسه بیان داشت: حضور شما در عرصه های سیاسی بسیار تاثیر گذار است، ابتدای باید تلاش کرد مشارکت همگانی رقم بخورد و در گام دوم انتخاب اصلح باید انتخاب شود.

عباسی ادامه داد: دولت سیزدهم با تمام مشکلاتی که وجود داشت بدون هیچ بهانه ای کار خود را شروع کرد حتی برخی فکر نمی کردند دولت بتواند یک ماه از حقوق کارمندان را بدهد اما دیدیم که در واریزی حقوق کارمندان خللی وارد نشد بلکه یارانه ها را هم افزایش داد.

وی ادامه داد: در شهرستان ما نیز کارهای بسیاری خوبی صورت گرفته و بسیاری از وعده ها تحقق یافته اما هنوز راضی نیستیم در تلاشیم که وعده ها تحقق صد درصدی بیابند.

گفتنی است موسسه آیت الله بهاء الدینی یک روز در هفته را برای بالا بردن بصیرت سیاسی شاگردان خود در نظر گرفته و از نخبگان و پیشکسوتان سیاسی دعوت می نماید تا برای روشنگری و پاسخ به سوالات شاگردان در جلسه بصیرتی حضور یابند امروز با پیش رو بودن انتخابات، جلسه بصیرتی خود را با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه فرین، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار کردند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =