سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۳۵:۱۱
فرمانداری شهرستان فریدن

شهدا با خون خود و ما با رای خود از وطن وانقلاب دفاع خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در برنامه تجدید میثاق و عطر افشانی با شهدای روستای سفتجان که با حضورامام جمعه شهر داران، رئیس دادگستری ، دادستان شهرستان، بخشداران و جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و مردم روستا که به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر برگزار گردید با اشاره به آیه و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در برنامه تجدید میثاق و عطر افشانی با شهدای روستای سفتجان که با حضورامام جمعه شهر داران، رئیس دادگستری ، دادستان شهرستان، بخشداران و جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و مردم روستا که به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر برگزار گردید با اشاره به آیه و ذکرهم بایام الله، تاکید کرد: همه روزها روز خداست، اما برخی اوقات، شرایطی پیش می‌آید که قدرت و سلطه و حاکمیت الهی بیشتر جلوه می‌کند، قدرت الهی برای همه آشکارتر می‌شود و تبلور می‌یابد.

عزیزاله عباسی از دهه فجر به عنوان ایام الله یاد کرد و تصریح کرد: خداوند متعال می‌فرماید: “و ذکرهم بایام الله” به این مردم، ایام الله را یادآوری کن. یادآوری یوم الله ۲۲ بهمن، یعنی یادآوری جهاد و رشادت، آزادگی و مردانگی که باید یادآوری کنیم که آن روزها مردم ما برای آزادی و عزت خودشان انقلاب کردند.

وی ادامه داد: مردم ما تربیت یافتگان مکتب امام حسین (ع) بودند که آن روز مکتب عاشورایی را انتخاب کرده و پاسخ «هل من ناصر ینصرنی» امام خمینی(ره) را دادند و در برابر ظلم و ستم ایستادند.

فرماندار ادامه داد: امروز وظیفه ای ماست که آن روزها را برای جوانان یادآوری کنیم و بگوییم که شهدا در چه راهی شهید شدند، چه بودیم و چه شدیم؛ باید ثمره های انقلاب به صورت مستمر بیان گردد.

نماینده عالی دولت تاکید کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای ایجاد ناامیدی و پشیمانی در جامعه انجام می دهد و در کشور که متاسفانه برخی مرعوب تفکرات لیبرالی غرب و دشمن شدن می خواهند این عزت و آزادگی را از مردم بگیرند تا دوباره شرایط قبل از انقلاب را رقم بزنند.

وی اضافه کرد: کشورهایی که مدعی آزادی و دموکراسی هستند قبل از انقلاب هر کدام به یک شکلی بر روی اموال کشور ما چنبره زده بودند و امروز می بینیم که هیچ قدرتی جرات نمی کند که بخواهد کوچکترین دست درازی به کشور ما و اموال ما داشته باشد.

فرماندار با اشاره به برخی از دستاوردهای انقلاب اظهار داشت: شاریط اقتصادی، علمی و پزشکی را که با گذشته مقایسه کنیم خواهیم دید که چه شرایط ویژه ای داریم و امروز باید قدر این نعمت ها را بدانیم که این همه دستاورد و نعمت به دلیل حضور مردم و ایستادگی آنها بود.

عباسی افزود: مهم ترین رویداد امسال بی شک انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان است که مشارکت چشم گیر مردم را می طلبد و اگر این امر محقق نگردد دشمنان به اهدافشان خواهند رسید.

وی ادامه داد: انتخابات به مانند یک طناب کشی بین دشمنان کشورمان با مردم و وفاداران به کشور است که با رای دادن خود باید همگی کمک کنیم و طناب را به یک سمت بکشیم و اگر رای ندهیم یعنی به دشمنان کمک کردیم.

فرماندار بیان کرد: ما به گلستان شهدا آمده ایم تا با شهدا میثاق ببندیم که شما آن روز با خون خود عهد بستید و از وطن دفاع کردید ما هم عهد خواهیم بست که با رای خود از کشورمان دفاع کنیم.

عباسی ادامه داد: سردار دل ها، یکی از شئون عاقبت بخیری را پیروی از ولایت فقیه می دانست و امروز ایشان بر مشارکت حداکثری تاکید دارند اگر مدعی ولایت پذیری و وطن دوستی هستیم باید به دنبال مشارکت حداکثری باشیم.

وی بیان کرد: امروز امنیت و اقتدار خود را مدیون شهدا هستیم و امروز در این گلستان شهدا، شهیدی داریم که در راه برگزاری انتخابات شهید شده است، امروز ما مدیون شهدای امنیت، شهدای دفاع مقدس ، مدافعان حرم، جانبازان، ایثارگران و خانواده آنها هستیم، اینها همه برای این هست که ارزش شهادت آنها را بدانیم و در انتخابات شرکت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید کرد: ما با دعای خیر این شهداست که عاقبت بخیر می شویم خدا توفیق دهد که ما هم در راه شهدا و آرمان های آنها حرکت کنیم و در مسیر ولایت قرار بگیریم.

مطالب مشابه

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

✅ اطلاعیه شماره (۱۴) ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این اطلاعیه آمده است: 🔹ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =