سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۰۱:۳۴
فرمانداری شهرستان فریدن

جایگاه امروز کشور به دلیل نقش آفرینی بانوان است/ رای ندادن ما یعنی رای دادن به  دشمن

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی انتخابیه حوزه فریدن،  فرماندار در جلسه کمیته بانوان که با موضوع افزایش مشارکت بانوان در انتخابات و نقش بانوان در مشارکت افزایی انتخابات در روستای موغان برگزار شد اظهار داشت : وقتی در طول سالیان متمادی انقلاب پیروزی‌ها و موفقیت های نظام را بررسی می کنیم به این […]

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی انتخابیه حوزه فریدن،  فرماندار در جلسه کمیته بانوان که با موضوع افزایش مشارکت بانوان در انتخابات و نقش بانوان در مشارکت افزایی انتخابات در روستای موغان برگزار شد اظهار داشت : وقتی در طول سالیان متمادی انقلاب پیروزی‌ها و موفقیت های نظام را بررسی می کنیم به این نتیجه می رسیم که همیشه در کنار مردان زنانی متدین، ولایی، فعال و با انگیزه ایفای نقش نمودند و جایگاه امروز کشور در عرصه های داخلی و بین المللی مدیون همت بلند و تربیت صحیح مادران این سرزمین  است .

عزیزاله عباسی تصریح کرد: اگر اخلاق و تربیت صحیح مادران مومن و پاکدامن  نبود آیا انقلاب اسلامی به پیروزی می رسید؟  قطعا جوان‌هایی که به گونه ای تربیت شدند که در هشت سال دفاع مقدس با میل و اراده خود در جنگ حضور داشته باشند در دامن زنانی نقش آفرین  تربیت شده بودند.

وی حضور زنان در تمامی عرصه ها را موثر و سرنوشت ساز معرفی کرد و افزود: روحیه مادران در زمان جنگ و استواری آنان در مواجه با مسائل خاصه شهید شدن فرزندان‌شان ستودنی بود و طبق منویات حضرت آقا (مدظله العالی) زن‌ها همین امروز هم می توانند در جامعه ایفای نقش نمایند.

رئیس حوزه انتخابیه فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت اذعان داشت: انتخابات را معتمدین مردم برگزار می کنند و نقشی تاثیر گذار و سازنده در برگزاری انتخابات داشته و طی سالیان متمادی انقلاب قطعا این موضوع را همگی بصورت ملموس دیده اید و می دانید انتخابات هیچ گاه سلیقه ای نبوده اما دشمن در صدد القای این موضوع است که چه رای بدهیم چه ندهیم اینها هر کس را که بخواهند پیروز انتخابات اعلام می نمایند.  

عباسی تصریح کرد: دشمن در این مقطع حساس در تلاش است تا بذر ناامیدی را در میان مردم بکارد و آنها را نسبت به نظام با استفاده از الفاظی مانند رای ندهید؟‌ و اینکه تاکنون رای دادن چه دستاوردی برایتان داشته بدبین نماید و برخی کاستی ها از جمله مسائل اقتصادی که مشکلی همه گیر در کل جهان است و شامل حال همه کشورهای جهان می باشد را پر رنگ نماید در صورتی که امروز الحمدا…  نسبت به قبل شرایط کشور پیشرفت چشمگیری داشته و از همه جهات رشد نموده است . و این به منزله آن نیست که امروز مشکل نداریم اما این مشکلات از جمله مسائل اقتصادی گریبانگیر همه کشورهای جهان  می باشد و خوشبختانه  شرایط ایران از همه بهتر است .

وی سپس به شرایط و  اقتضائات  کشور اشاره و عنوان داشت:  امنیت حاکم بر کشور بواسطه حضور مردم بوده و دشمن در تلاش است این حضور را کم رنگ و می خواهد مردم را ناامید نماید اما حادثه کرمان نشان داد هدف دشمن گروه یا قشر خاصی نیست بلکه  نظام و همه مردم است و ما باید حواسمان باشد گول دشمن را نخوریم زیرا رای ندادن باعث می شود امنیت مملکت را  زیر سوال برد.

عباسی افزود: بانوان محترم قدردان نظام ، امنیت حاکم بر آن و  خودتان باشید زیرا داشتن امنیت برای کشور خیلی مهم است اگر امنیت نداشته باشیم نمی توانیم حتی یک خواب راحت داشته باشیم و حتی بچه خود را به مدرسه بفرستیم.

فرماندار تاکید کرد: اگر دشمن جسارت پیدا کرد حاج قاسم عزیز  ، دکتر فخری زاده و بسیاری دیگر از نام آوران را به شهادت رساند و فتنه های ۸۸ و ۹۷ رقم خورد به دلیل این بود که به خیال خود گمان کردند  میان مردم و دولت شکاف افتاده است  لذا رای دادن برای تقویت نظام بسیار مهم است و رای ندادن ما یعنی رای دادن به  دشمن پس با پیروی از فرمایشات رهبری به نظام رای دهیم. 

وی افزود:  ما اصلا مردم را توصیه نمی کنیم به چه کسی رای بدهند بلکه آنها را به حضور ، مشارکت و بررسی آگاهانه سوابق کاری نامزدها تشویق می کنیم زیرا دستور قرآن و خداست که کورکورانه رای ندهیم و به  کسی که قرار است رای بدهیم حتما بشناسیم برنامه های او را بررسی کنیم و از گذشته اش نیز جویا باشیم انتخاب درست ما باعث حل بسیاری از مشکلات است .

رئیس حوزه انتخابیه فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت ادامه داد: ما موظفیم افراد خانواده را به حضور در انتخابات تشویق نموده و باید فضای جامعه به  گونه ای باشد که  بچه ها دست پدر و مادر را بگیرند و بگویند برویم رای بدهیم و خانم ها هم در منزل همه را تشویق به رای دادن نمایند. زیرا در نظام مقدس جمهوری اسلامی رای همه یک جایگاه و ارزش را دارد و همه افراد  یکسان و نقش آفرین هستند و باعث تقویت نظام می شوند پس قدردان همبستگی ، اتحاد ، عزت و آزادی خود باشیم .

گفتنی است تجلیل از مادران شهید،مادران موفق و مادران دارای فرزند معلول به مناسبت روز مادر از دیگر برنامه های این جلسه بود.

 

مطالب مشابه

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

✅ اطلاعیه شماره (۱۴) ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این اطلاعیه آمده است: 🔹ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =