سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۰۹:۴۸:۴۶
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن: بیش از ۲۷۷ میلیارد تومان تسهیلات در راستای حوزه اجتماعی به فریدنی ها پرداخت شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در دیدار مردمی با اهالی روستای سفتجان که با حضور کوهستانی رئیس دادگستری، بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از روسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد،اظهار داشت : مسئولان فرزندان همین آب و خاک بوده  و همگی نسبت به مسائل و مشکلات شهرستان واقف و  دغدغه مند می باشند اما […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در دیدار مردمی با اهالی روستای سفتجان که با حضور کوهستانی رئیس دادگستری، بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از روسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد،اظهار داشت : مسئولان فرزندان همین آب و خاک بوده  و همگی نسبت به مسائل و مشکلات شهرستان واقف و  دغدغه مند می باشند اما  هدف از برگزاری این دیدارها  شنیدن مطالبات ، مسائل و مشکلات اهالی شهرستان  از زبان خودشان و ارائه راهکار و راه حل می باشد.

عزیزاله عباسی با اشاره به سرکشی های مستمر از روستا و دیدارهای قبل  اذعان داشت:  لازم است کارها و  اقدامات انجام شده بررسی و نقاط ضعف  تقویت  شود.

وی افزود: طبق گزارشات بیان شده، خوشبختانه اقدامات شایسته و  قابل دفاعی در این مدت در حوزه های مختلف در روستا  انجام شده است .

نماینده عالی دولت سپس با بیان اینکه امروز دغدغه ما و شما کشاورزان عزیز اصلاح و تغییر الگوی کشت می باشد، تاکید کرد:  قطعا کشاورزی کردن در این شرایط خشکسالی و با توجه به وضعیت اقتصادی بسیارسخت است  و همه انتظار دارند  ثمره و نتیجه خوبی به دست بیاورند و همگی  انتظار داریم تیم مدیریتی جهاد کشاورزی در راستای فرهنگ سازی پیرامون اصلاح الگوی کشت ورودی جدی داشته باشند .

عباسی همچنین در پاسخ به سوال یکی از جوانان در خصوص عدم اهتمام دولت  به اشتغال در شهرستان تصریح کرد :  طی دو سال گذشته  بیش از ۱۷۱۶ شغل در شهرستان ایجاد شده و بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال به متقاضیان اختصاص داده شده است .

وی بیان داشت: در حوزه اجتماعی از جمله تسهیلات مسکن ، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز  بیش از ۲۷۷ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده اما متاسفانه افرادی که از خدمات دولت بهره گرفته اند جایی بروز نمی دهند و اگر تنها یک  نفر هم به هر دلیلی نتوانسته باشد از این مزایا استفاده کند موضوع را تعمیم داده و می‌گوید انجام نشده است .

نماینده عالی دولت افزود:  در خصوص انجام فعالیت‌های  عمرانی و خدماتی نیز خوشبختانه در این دولت پیشرفتی چشمگیر و ملموس را شاهد بودیم  بعنوان نمونه میزان قیر رایگان شهرستان از ۱۸۰ تن بدو ورود ما به ۱۲۰۰ تن و امسال به ۱۵۰۰ تن  افزایش داشته و در حد توان در همه شهرها و روستاهای شهرستان کارهای عمرانی انجام شده است  اما اگر درب منزل یک نفر آسفالت نشده باشد همان یک نفر  تمام اقدامات را زیر سوال می برد.

فرماندار تاکید کرد: حجم فعالیت انجام شده طی دو سال گذشته بیشتر از هشت سال دولت قبل بود که متاسفانه همچنان  برخی افراد مدعی هستند کاری انجام نشده که این قضاوتی ناصحیح است ضمن اینکه افرادی که در خصوص اجرای طرح هادی مطالبه دارند بحق بوده و ما در سال آینده انشاا… برنامه ریزی لازم در این حوزه را انجام خواهیم داد.

عباسی به سوال حاضران در خصوص کمبود آب شرب و اصلاح شبکه روستا نیز پاسخ داده و اظهار داشت: خشکسالی های متمادی مشکلات بی شماری در این حوزه ایجاد نموده که انشاا…با بارش  برف و باران مرتفع خواهد شد اما ما نیز به جد پیگیر موضوع هستیم .

وی به ارائه مشکلات مدارس روستا توسط شوراهای دانش آموزی نیز اشاره و تاکید کرد: مدیریت محترم آموزش و پرورش نسبت به پاسخگویی به مطالبه دانش آموزان در خصوص آزمایشگاه و  کتابخانه با همکاری ادارات کتابخانه ها و فرهنگ و ارشاد اسلامی ورود نماید ضمن اینکه در سال آینده همزمان با آسفالت معابر حیاط مدارس نیز آسفالت گردد.

فرماندار گفت: حل قسمتی از مشکلات مربوط به مردم می باشد و همت و تلاش آنها را می طلبد و دولت به تنهایی نمی تواند معجزه کند و نیازمند  تعامل و هم افزایی می باشد که از جمله این موارد همراهی کشاورزان با جهاد برای اصلاح الگوی کشت می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان سخنانشان به انتخابات پیش رو نیز اشاره و از همگان درخواست کرد:  در این آزمون ملی حضوری پررنگ داشته باشند.

 

مطالب مشابه

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

✅ اطلاعیه شماره (۱۴) ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۱۴) زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، در این اطلاعیه آمده است: 🔹ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی و تمامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =