شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
۲۲:۱۲:۵۷
فرمانداری شهرستان فریدن

عملیات اجرایی پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک نیروی انتظامی شهر داران بعد از ۳ سال اجرایی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار، روز دوشنبه ۳ دی ۱۴۰۲به منظور بررسی روند پیشرفت فیزیکی از پروژه های در حال اجرای آبفا به همراه کریمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب، سلیمی مدیر عامل آب منطقه ای شهرستان، اعضای شورای شهرداران و کریمیان کارشناس حقوقی شرکت آبفا بازدید کردند. فرماندار فریدن […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار، روز دوشنبه ۳ دی ۱۴۰۲به منظور بررسی روند پیشرفت فیزیکی از پروژه های در حال اجرای آبفا به همراه کریمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب، سلیمی مدیر عامل آب منطقه ای شهرستان، اعضای شورای شهرداران و کریمیان کارشناس حقوقی شرکت آبفا بازدید کردند.

فرماندار فریدن در این بازدید با اشاره به گزارشات بیان شده از سوی مدیرعامل شرکت آبفا فریدن، اظهار داشت:  پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک نیروی انتظامی داران به مسافت بیش از ۱ کیلومتر و پروژه تکمیل شبکه فاضلاب شهر داران در داخل شهر به مسافت ۲ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان در حال اجرا است.

عزیزاله عباسی ادامه داد: این پروژه ها جزء طرح های عمرانی شهرستان و مصوبات سفر استاندار می باشد که لازم به ذکر است پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک نیروی انتظامی داران به دلیل وجود معارضان به مدت ۳ سال به تعویق افتاده بود که با برگزاری نشست ها و پیگیری های مختلف مشکلات حل و پروژه به مرحله اجراء رسید.

وی تاکید کرد: طبق پیش بینی کارشناس ها و گزاراشات بیان شده در آینده نزدیک عملیات واگذاری انشعاب آب و فاضلاب به مشترکین شهرک نیروی انتظامی آغاز و بسیاری از مشکلات این شهرک حل خواهد گردید.

فرماندار با قدردانی از مجموعه آبفا شهرستان فریدن تاکید کرد: در راستای تامین آب شرب محله آشجرد شهر داران عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب شرب به این محله با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان نیز اجراء گردید.

نماینده عالی دولت در ادامه از روند عملیات اجرایی فاز اول انتقال پساب تصفیه خانه شهرداران به مخازن شهرداری بازدید بعمل آورد و بیان داشت: پروژه های عمرانی باید هر چه سریع تر تکمیل و به مرحله ای بهره برداری برسند تا مردم بتوانند نتایج آن را مشاهده کنند.

عباسی عنوان کرد: پساب تصفیه خانه شهر داران بیش از یک دهه در مزارع مردم رها بود و برای کشاورزان و محصولات کشاورزی مشکلاتی ایجاد می کرد، با مطالبات مردمی و پیگیری های صورت گرفت و جلسه ای با دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد، که در این جلسه مصوب گردید، پساب تصفیه شده در اختیار کشاورزان و شهرداری داران قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: حال بر اساس قرارداد بین شهرداری داران و سازمان آب منطقه‌ای با اجرا و تکمیل این طرح شهرداری برای آبیاری فضای سبز شهری و کشاورزان برای کشت درختان غیرمثمر در منطقه ای تعریف شده از این پساب استفاده خواهند کرد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز-شنبه ۵ خردادماه- عزیزاله عباسی به همراه حراست فرمانداری از جهاد کشاورزی، آب منطقه ای، صنعت معدن تجارت و محیط زیست شهرستان به صورت سرزده بازدید کرد. این بازدید با هدف بررسی از روند کاری ، چگونگی برخورد با مشکلات ارباب رجوع ، وضعیت خدمات رسانی ادارات و […]

۵ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت یاد شهدای خدمت خاصه سیدالشهدای خدمت سید ابراهیم رئیسی با حضور مردم و مسئولان همایش پیاده روی، غبار روبی و عطرافشانی قبور شهدای گمنام برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همایش دوچرخه‌سواری روز پنج شنبه- ۲۷ اردیبهشت- به مناسبت هفته فرهنگی فریدن و دهه کرامت به یاد شهید دریاقلی سورانی یان چشمه ای از شهدای فریدن بزرگ که اوراق‌فروشی در حاشیه آبادان داشت و در جریان حمله عراق به ایران متوجه نفوذ غافل‌گیرانه عراقی‌ها از رودخانه بهمنشیر می‌شود و […]

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، همزمان با دهه کرامت و هفته فرهنگی فریدن پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی شهر دامنه از توابع شهرستان فریدن، با حضور مسئولان استان و شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: ساختمان […]

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =