سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۳۲:۵۱
فرمانداری شهرستان فریدن

پیام تبریک بخشدار زنده رود به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش زنده رود، عباس نصیری بخشدار  ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: در روزشمار انقلاب اسلامی ایران، “روزهایی” هستند که هیچ گاه از حافظه تاریخی مان فراموش نمی شوند؛ روزهایی که یا سرگذشتی را آفریدند یا […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش زنده رود، عباس نصیری بخشدار  ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

در روزشمار انقلاب اسلامی ایران، “روزهایی” هستند که هیچ گاه از حافظه تاریخی مان فراموش نمی شوند؛ روزهایی که یا سرگذشتی را آفریدند یا سرنوشتی را رقم زده اند.

در مکتب بسیج، اخلاص در عمل و رضایت حضرت حق و خدمت به خلق، بدیع ترین شاخص هایی است که خود برکات بی شمار دیگری را در پی داشته است.

اندیشه های راهبرانه، خلاقانه و نوآورانه و تکاپوی خستگی ناپذیر و مجاهدانه برای اعتلای دین و سرزمین، در شمار ویژگی های ممتاز این “مدرسه عشق” است.

هفته بسیج فرصتی برای بازخوانی توانمندی های گسترده این نهاد مقدس و امکانی برای ظرفیت شناسی آفاق ساحت های وجودی آن و بهانه مناسبی برای تکریم و بزرگداشت بسیجیان سلحشوری است که همیشه در صحنه بوده اند و مانده اند و پرچم غیرت و مردانگی و عزت و شرف را همواره در اهتزاز نگاه داشته اند و به تأسّی از فرامین امامین انقلاب همچنان به سوی قله های پیشرفت و تعالی در حرکتند.

با تبریک این مناسبت خجسته، از خداوند منّان سلامتی و توفیق روزافزون این مجاهدان خوش نام و پر تلاش را خواهانیم.

عباس نصیری_بخشدار بخش زنده رود

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 2 =