سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۴۰:۰۱
فرمانداری شهرستان فریدن

عباسی فرماندار از پرداخت ۲۷۷ میلیارد تومان تسهیلات در راستای تحقق قانون جمعیت در شهرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در جلسه قرارگاه جمعیت ، نیروی انسانی  را مهمترین رکن توسعه جامعه معرفی نمود و اظهار داشت: رشد اقتصادی ،اقتدار سیاسی ،تقویت بانک ها و … همگی در گرو مسئله فرزندآوری و جوانی جمعیت است. وی افزود : هر کجا افزایش جمعیت داشته باشیم سطح خدمات دهی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در جلسه قرارگاه جمعیت ، نیروی انسانی  را مهمترین رکن توسعه جامعه معرفی نمود و اظهار داشت: رشد اقتصادی ،اقتدار سیاسی ،تقویت بانک ها و … همگی در گرو مسئله فرزندآوری و جوانی جمعیت است.

وی افزود : هر کجا افزایش جمعیت داشته باشیم سطح خدمات دهی و امکانات نیز بهتر و بیشتر خواهد بود .

نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت: علاوه بر نرخ رشد پایین جمعیت ، شهرستان ما با نرخ بالای مهاجرت مواجه می باشد که این امر مشکلات را مضاعف می نماید و لذا می بایست ورودی جدی تر به این مسئله داشته باشیم و در گام اول دست یابی به مشوق ها که در قانون لحاظ گردیده را تسهیل نماییم.

وی افزود: در راستای اجرای مشوق‌های بانکی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت طی سال ۱۴۰۱ و شش ماهه اول ۱۴۰۲ تعداد ۳۰۷۲ نفر مشمول قانون بوده و از تسهیلات بانکی به مبلغ ۲۷۷ میلیارد تومان استفاده نموده اند.

تقدیر از عملکرد بانک‌های شهرستان در راستای تحقق قانون جمعیت ، واگذاری زمین در قالب نهضت ملی مسکن به ۲۸۲ نفر در سال گذشته و اختصاص ۳۰ پلاک به مشمولین و انجام قرعه کشی در ماه‌های آتی ، تاکید به ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن برای الحاق زمین به شهرها و روستاها و واگذاری به مشمولان قانون از دیگر موضوعات مطرح شده توسط فرماندار بود.

شایان ذکر است هشتمین جلسه قرارگاه جمعیت شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور روستایی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی ، روسای بانکهای شهرستان و روسای نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد .

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 13 =