چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۰۷:۴۷
فرمانداری شهرستان فریدن

مصوبات شورای ترافیک ضمانت اجرایی لازم را دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اشاره به ساماندهی سرویس مدارس در سطح شهرستان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی طبق دستورالعمل ابلاغی باید به وظایف خود عمل کرده و استعلامات لازم را اخذ نمایند. مسلم اسدی در ادامه با بیان اینکه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اشاره به ساماندهی سرویس مدارس در سطح شهرستان تاکید کرد: دستگاه های اجرایی طبق دستورالعمل ابلاغی باید به وظایف خود عمل کرده و استعلامات لازم را اخذ نمایند.

مسلم اسدی در ادامه با بیان اینکه مصوبات شورای ترافیک ضمانت اجرایی لازم را دارد تصریح کرد: اگر برخی موضوعات در جلسات مصوب شده و اجراء نمی گردد باید دلایل عدم اجراء کاملا مشخص باشد زیرا سهل انگاری و بی توجهی به مصوبات به عنوان ترک فعل محسوب شده و ابزار لازم برای برخورد با مدیران وجود دارد.

وی ادامه داد: رفع برخی نقاط حادثه خیز در شهرستان نیاز به پیگیری و تلاش از سوی دستگاه اجرای مربوطه دارد اینکه بخواهیم به بهانه های مختلف از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم بسیاری از مشکلات با صدها جلسه نیز حل نمی شود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فریدن اظهار کرد: فصل زمستان را در پیش داریم و نباید انجام تمام وظایف را به همان زمان که بارش برف و باران داریم موکول کنیم از همین امروز باید برای آینده برنامه ریزی کنید و تجهیزات و ماشین آلات برف روبی برای فصل زمستان آماده باشند.

اسدی بیان داشت: موضوع ذخیره سوخت و داشتن وسایل گرمایشی اضافه نیز از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی شود چون احتیاط و پیش بینی از ملزومات آمادگی برای فصل سرما است.

وی در ادامه بیان داشت: رانندگان تاکسی که در مسیرهای روستایی در تردد هستند محل استقرار آنها طبق مصوبات قبل جانمایی شده همچنین رانندگان تاکسی علاوه برای داشتن کارت مخصوص برای مسافرکشی در مسیر روستا باید وسایل نقیله آنها نیز با خط های ویژه مشخص شده باشد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فریدن اظهار کرد: ماشین های شخصی نمی توانند در جایگاه های تاکسی های روستایی پارک کنند و به این موضوعات باید توجه گردد زیرا جزء این عمل شود پلیس راهور می تواند اعمال قانون کند و شهرداری داران برای مشخص شدن جایگاه تاکسی های روستایی نصب تابلو و ایجاد خط کشی های مخصوص را در دستور کار خود قرار دهد.

شایان ذکر است موضوعاتی به مانند نقاط حادثه خیز به مانند ورودی غربی شهر داران و سه راه اسکندری، ایمن سازی مسیر پل کارگر تا پل ناسیونال به وسیله نیوجرسی، طرح ریزی و ساماندهی سرعتکاه ها با نظر کارشناسی در سطح شهرستان، جانمایی استقرار وانت های باری در نزدیکی بانک مسکن طبق مصوبه شورای ترافیک، نصب چراغ های چشمک زن در ورودی برخی روستاها که جزءنقاط حادثه خیز محسوب می شوند از موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =