سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۴۶:۱۴
فرمانداری شهرستان فریدن

آمادگی بخش زنده رود برای فصل زمستان

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود، عباس نصیری بخشدار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ویژه استقبال از فصل زمستان و اتخاذ تدابیر عملیاتی برای برف روبی با بیان اینکه ان شاالله سالی پربرکت از بارش رحمت الهی داشته باشیم بر آماده باش دهیاران برای زمستانی ایمن و جلوگیری از انسداد راه‌های روستایی تاکید […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود، عباس نصیری بخشدار در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ویژه استقبال از فصل زمستان و اتخاذ تدابیر عملیاتی برای برف روبی با بیان اینکه ان شاالله سالی پربرکت از بارش رحمت الهی داشته باشیم بر آماده باش دهیاران برای زمستانی ایمن و جلوگیری از انسداد راه‌های روستایی تاکید نمود.

بخشدار زنده رود برف روبی و بازگشایی معابر روستایی در فصل زمستان را یکی از اولویت های کاری دهیاران در روزهای پیش رو عنوان نمود و افزود : از ابتدای سال تاکنون تلاش گردید در کنار اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی انجام شده نقاط حادثه خیز و مسیرهای روستایی ایمن گردد.

وی اظهار داشت: دهیاران به عنوان مدیران بحران روستا باید بصورت مستمر نسبت به بازبینی مسیرها و بازگشایی معابر اقدام و از وقوع هر گونه اتفاق در فصل زمستان پیشگیری نمایند.

نصیری افزود: تجهیز ناوگان حمل و نقل بخشداری زنده رود از جمله اموری بود که برای تحقق آن اقدامات درخوری انجام شد اما همچنان نیازمند ادوات برف روبی می باشیم و ان شاالله در اولین فرصت در صدد تامین کمبودها خواهیم بود .

بخشدار زنده رود در ادامه ضمن تقدیر از همکاری و همراهی رئیس و کارکنان اداره راهداری با مجموعه بخشداری بر تشدید تعاملات در روزهای پیش رو در زمینه برف روبی و بازگشایی معابر تاکید نمود .

نصیری اذعان داشت: انتظار داریم اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای علیرغم مسیرهای طولانی جاده های اصلی از جمله مسیر ترانزیتی داران – الیگودرز که بخشی از آن نیز در محدوده بخش زنده رود قرار دارد نسبت به برف روبی جاده های روستایی به دلیل اهمیت در تردد مردم خاصه دانش آموزان اهتمام ویژه داشته باشند

نماینده عالی دولت در بخش زنده رود در پایان با اشاره به فعالیت‌های عمرانی و خدماتی انجام شده از ابتدای سال تاکنون و تشکر از دهیاران برای پیگیری امور و اتمام پروژه ها تا قبل از فصل سرما اظهار داشت ان شاالله نتیجه تمام پیگیری‌ها و تلاشها رضایت خداوند متعال و اهالی محترم بخش را به دنبال داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیز در نشست ماهانه دهیاران حضور داشتند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =