سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۰۸:۱۲
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار از طرح های اشتغال در فریدن/ عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار شهرستان به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، کارشناس اقتصادی فرمانداری، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در حوزه اشتغال و مسئول طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در منطقه از برخی طرح های اشتغالزایی که در طول یکسال اخیر تسهیلات دریافت کردند بازدید نمود. فرماندار فریدن در حاشیه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار شهرستان به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، کارشناس اقتصادی فرمانداری، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در حوزه اشتغال و مسئول طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در منطقه از برخی طرح های اشتغالزایی که در طول یکسال اخیر تسهیلات دریافت کردند بازدید نمود.

فرماندار فریدن در حاشیه این بازدید با اشاره به پرداخت تسهیلات ۱۱۵ میلیارد تومانی در یکسال اخیر به متقاضیان تسهیلات اشتغال، بیان کرد: دولت توانست در یکسال اخیر بیش از ۱۷۰۰ شغل در منطقه با پرداخت تسهیلات ایجاد کند و به دنبال این است که با ایجاد شغل های پایدار  وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم منطقه را بهبود بخشد.

عزیزالله عباسی با قدردانی از زحمات همکاران در فرمانداری و مدیران دستگاه های اجرایی بیان داشت: تمام دغدغه و هدف دولت این است که با همکاری با جوانان جویای کار باعث رشد تولید و بهبود وضعیت اشتغال در شهرستان شویم.

وی تاکید کرد: هدف از بازدید امروز به این دلیل است که نشان دهیم در پرداخت تسهیلات می توانیم به صورت شفاف به مردم گزارش بدهیم و همچنین شنوای مشکلات و درخواست سرمایه گذارها و تولیدکنندگان باشیم.

فرماندار خطاب به دستگاه های اجرایی تاکید کرد: بازرسان و کارشناسان دستگاه های اجرایی بایدبه صورت مستمر از طرح های اشتغال بازدید کرده و از خارج شدن سرمایه از منطقه جلوگیری کنند و باید این فرهنگ سازی میان مردم منطقه ایجاد شود که سرمایه گذاری در خارج از شهرستان باعث عقب ماندگی منطقه می شود و با وجود زیرساخت های لازم در منطقه باید توجه ویژه به سرمایه گذاری افراد بومی در شهرستان شود.

شایان ذکر است فرماندار و مدیران از گلخانه های احداث شده در شهرک گلخانه ای دشت دامنه، کارگاه پیکر تراشی و محل تولید و پرورش قارچ در روستای دره بید، تولید مصنوعات بتنی و… در شهر داران، کارگاه تولید نوار تیپ قطره ای و کارگاه تولید کالای خواب و کارگاه قالیبافی واقع در دهستان نهرخلج بازدید کردند.

در این بازدید برخی از سرمایه گذاران به دنبال توسعه تولیدی‌های خود بوده و درخواست تسهیلات بیشتر داشتند و برخی مسائل نیز در خصوص شهرک گلخانه ای مطرح گردید که فرماندار وعده پیگیری آنها را داده اند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =