سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۳۵:۳۵
فرمانداری شهرستان فریدن

رمز عزت و آزادگی، ایستادگی و مقاومت است/ جوانان، استقلال و آزادی را رقم زدند

به گزارش روابط عمومی فرماندار فریدن، فرماندار در یوم الله ۱۳ آبان به مناسبت گرامیداشت این روز با حضور در هنرستان مفتح شهر داران ضمن تبریک روز دانش آموز، گفت : ۱۳ آبان روز بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که یاد آور رشادت ها و جانباختگی دانشجویان و دانش آموزانی است که […]

به گزارش روابط عمومی فرماندار فریدن، فرماندار در یوم الله ۱۳ آبان به مناسبت گرامیداشت این روز با حضور در هنرستان مفتح شهر داران ضمن تبریک روز دانش آموز، گفت : ۱۳ آبان روز بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که یاد آور رشادت ها و جانباختگی دانشجویان و دانش آموزانی است که با پیروی از ولایت، استکبار و قدرت پوشالی آن را در هم شکستند.

عزیزاله عباسی با اشاره به وضعیت و شرایط کنونی در غزه عنوان کرد: ما شرایط کنونی غزه را در هشت سال دفاع مقدس تجربه کردیم و در آن زمان هم تمام دشمنان بر علیه کشور عزیزمان ایران متحد شده بودند.

وی ادامه داد: ایستادگی مردم، رزمندگان و شهدا زیر پرچم ولایت در طول هشت سال دفاع مقدس باعث شد پیروز بشویم و اقتدار و عزتی که امروز داریم به دلیل ایستادگی و مقاومت آن روزها است و غزه نیز با ایستادگی و مقاومت پیروز خواهد شد.

فرماندار فریدن، رژیم صهیونیستی را یک رژیم حیوان صفت که بوی از انسانیت نبرده است خطاب کرد و تاکید کرد: این رژیم چون توانای مقابله با رزمندگان فلسطینی را ندارد به کودک کشی و کشتن زنان و مردم عادی روی آورده است.

عباسی حمایت از غزه را یک وظیفه و تکلیف دانست و اذعان داشت: امروز برای کمک به انسانیت و حق طلبی باید در کنار مردم غزه و فلسطین ایستاد و با آنها همراه شد.

نماینده عالی دولت خطاب به دانش آموزان بیان کرد: شما باید قدر خود را بدانید چون آینده کشور به دست شما رقم خواهد خورد و بهترین الگوها برای شما قدم برداشتن در راه شهدا است؛ ما قبل از انقلاب مستعمره آمریکا و انگلیس بودیم و این جوانان بودند که آزادی و استقلال را برای کشورمان به ارمغان آوردند.

وی در پایان اظهار داشت: حضور چشم گیر دانش آموزان در راهپیمای ۱۳ آبان امروز خط بطلانی بر روی تمام توطئه های دشمنان خواهد بود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 8 =