سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۴۰:۴۰
فرمانداری شهرستان فریدن

آغاز پروژه راه‌اندازی فیبر نوری در شهر داران/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی امروز _سه شنبه نهم آبان‌ماه_ در مراسم کلنگ زنی پروژه راه اندازی فیبر نوری منازل و کسب و کارها در شهر داران، اظهار کرد: طرح فیبر نوری یکی از طرح‌های مهمی است که در قالب آن همه ساختمان‌ها به اینترنت پرسرعت متصل خواهند شد. فرماندار شهرستان فریدن […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی امروز _سه شنبه نهم آبان‌ماه_ در مراسم کلنگ زنی پروژه راه اندازی فیبر نوری منازل و کسب و کارها در شهر داران، اظهار کرد: طرح فیبر نوری یکی از طرح‌های مهمی است که در قالب آن همه ساختمان‌ها به اینترنت پرسرعت متصل خواهند شد.

فرماندار شهرستان فریدن با بیان اینکه پروژه فیبر نوری شهر داران در دو فاز با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان آغاز شد، تاکید کرد: عملیات اجرایی این پروژه به طول ۳۰ کیلومتر آغاز و طبق وعده پیمانکار این پروژه در شش ماه آینده تکمیل خواهد شد.

حسن کامکار نیز در این مراسم اظهار کرد: امروز در قالب فیبرنوری یک اتفاق خوب در شهر داران رخ می‌دهد که ما را به سمت فراهم‌آوری زیرساخت‌های هوشمند به پیش می‌برد.

وی افزود: امیدوارم این بستر در کوتاه‌ترین فرصت فراهم و خدمات الکترونیکی به مردم شهر داران ارائه شود.

شهردار داران دسترسی پرسرعت به اینترنت را یکی از لازمه‌های توسعه اقتصاد دیجیتال عنوان و تصریح کرد: تمام شهر داران توسط این طرح پوشش داده می‌شود و امیدواریم با توسعه فیبر نوری به عنوان زیرساخت توسعه، امکان بهره‌مندی شهروندان در منازل و کسب و کارها از سرعت بالای دسترسی ADSL فراهم شود.

شایان ذکر است پروژه راه اندازی فیبر نوری منازل و کسب و کارها با حضور فرماندار شهرستان فریدن، امام جمعه شهر داران، شهردار داران و جمعی از مسئولان شهرستانی کلنگ زنی شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =