سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۴۸:۰۴
فرمانداری شهرستان فریدن

نشست سه ساعته مجمع مطالبه گران‌ فریدن با فرماندار شهرستان/ عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نشست صمیمی مجمع مطالبه گران شهرستان به ریاست فرماندار فریدن و با حضور رئیس دادگستری شهرستان و دادستان منطقه، جوانان و قشرهای مختلف مطالبه گر مردمی در سالن جلسات فرمانداری عصر روز – شنبه ۶ آبان- برگزار شد. در این جلسه فرماندار در یک فضای بسیار صمیمی به مطالبات […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نشست صمیمی مجمع مطالبه گران شهرستان به ریاست فرماندار فریدن و با حضور رئیس دادگستری شهرستان و دادستان منطقه، جوانان و قشرهای مختلف مطالبه گر مردمی در سالن جلسات فرمانداری عصر روز – شنبه ۶ آبان- برگزار شد.

در این جلسه فرماندار در یک فضای بسیار صمیمی به مطالبات اعضاء حاضر در جلسه پاسخ لازم ارائه داده و ابراز امیدواری کرد: با همفکری و وحدت بین تمام اقشار شهرستان بتوانند اقدامات خوبی انجام بدهند.

شفاف سازی در خصوص پروژه های ورودی و خروجی شهر داران، اطلاع رسانی در خصوص روند پیگیری وضعیت زمین های جنب زندان، چرای کندی برخی از پروژه ها در برخی روستاها، عدم تحقیقات در خصوص برخی طرح های اجرایی، مشکلاتی از جمله وضعیت نامناسب در راستای فروش برخی محصولات کشاورزی به مانند سیب زمینی، پیاز و …. از جمله صحبت های بود که در این مجمع گفته شد و پیشنهاداتی در راستای سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری و کشاورزی نیز مطرح گردید.

شایان ذکر است در روزهای آینده گزارشی کامل از مطالبات مردمی در سایت فرمانداری منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =