سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۵۹:۲۱
فرمانداری شهرستان فریدن

استفاده بیش از ۵ هزار تن آسفالت برای معابر دو روستای اسکندری و نسار

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش مرکزی شهرستان فریدن،  بخشدار بخش مرکزی شهرستان فریدن به همراه رئیس و کارشناس بنیاد مسکن شهرستان روز گذشته از عملیات های عمرانی آسفالت ریزی، جدول گذاری، زیرسازی و بهسازی و دیگر پروژه ها روستاهای اسکندری برآفتاب و نسار بازدید کردند. بخشدار بخش مرکزی فریدن در این بازدید با اشاره […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش مرکزی شهرستان فریدن،  بخشدار بخش مرکزی شهرستان فریدن به همراه رئیس و کارشناس بنیاد مسکن شهرستان روز گذشته از عملیات های عمرانی آسفالت ریزی، جدول گذاری، زیرسازی و بهسازی و دیگر پروژه ها روستاهای اسکندری برآفتاب و نسار بازدید کردند.

بخشدار بخش مرکزی فریدن در این بازدید با اشاره به پروژه های دو روستای اسکندری و نسار تاکید کرد: سال جاری ۲۵۰ تن قیر رایگان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان با همکاری بنیاد مسکن و دهیاری ها به این دو روستا تخصیص داده شد که تاکنون بیش از چهار هزار تن آسفالت در معابر روستای اسکندری و بیش از هزار تن در روستای نسار مورد استفاده قرار گرفته است.

مسعود شفیعی ادامه داد: همچنین بیش از ۸ میلیارد تومان اعتبار جهت جدول‌کاری، زیرسازی و اجرای آسفالت معابر توسط دهیاری‌های دو روستا هزینه شده است.

وی عدم زیرسازی و جدول‌گذاری معابر در سال قبل و انجام کل کار در سال‌ جاری را علت تاخیر  در اجرای پروژه ها در بخش مرکزی دانست و عنوان کرد: آسفالت ریزی در بخشی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیز در حال پیگیری است که انشالله در فرصت محدود باقیمانده سال جاری اجرایی گردد.

شفیعی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری ویژه فرماندار شهرستان فریدن، بنیاد مسکن، دهیاران، اعضاء شوراء و پیمانکاران روند اجرای پروژه ها را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: اجرای پروژه های عمرانی در روستاها باعث دلگرمی مردم و سبب کاهش مهاجرت روستائیان عزیز به شهرها می شود.

بخشدار بخش مرکزی بیان داشت: برخی از عملیات های عمرانی و اقتصادی در سال جاری توسط دهیاران صورت گرفته است که در آینده نزدیک گزارش کامل عملکردی بخش مرکزی را در اختیار مردم عزیز قرار خواهیم داد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =