سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۴۰:۲۴
فرمانداری شهرستان فریدن

مطرح کردن سه طرح راهبردی برای رفع نیاز های منطقه در مجمع بسیجیان شهرستان فریدن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اجلاس سالانه مجمع بسیجیان شهرستان فریدن با حضور فرماندار، امام جمعه شهر داران، اعضاء کارگروه های مربوطه  و مسئولان شهرستان باهدف بررسی و تصویب طرح های پیشنهادی کارگروه های بهداشت و سلامت، فرهنگی اجتماعی و سیاسی برگزار شد. فرماندار فریدن در این جلسه با اشاره به جنایت های رژیم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اجلاس سالانه مجمع بسیجیان شهرستان فریدن با حضور فرماندار، امام جمعه شهر داران، اعضاء کارگروه های مربوطه  و مسئولان شهرستان باهدف بررسی و تصویب طرح های پیشنهادی کارگروه های بهداشت و سلامت، فرهنگی اجتماعی و سیاسی برگزار شد.

فرماندار فریدن در این جلسه با اشاره به جنایت های رژیم کودک کش صهیونیستی بیان کرد: جنایات اخیر و حمله به بیمارستان در غزه نشان داد که خلق و خوی اسرائیل از هر حیوان درنده‌ای درنده‌تر است.

عزیزاله عباسی با اشاره به آیه ۹ سوره توبه تاکید کرد: آنها می‌خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و اما خداوند نور خود را کامل می سازد هر چند آنها ناراضی و مخالف باشند و مستکبران با این کار ریشه کن خواهند شد.

وی انتخابات پیش رو را بسیار با اهمیت خواند و تاکید کرد: که وظیفه بسیج در این انتخابات تبیین و روشنگری است تا دشمنان نتوانند با ناامید کردن جامعه باعث کاهش مشارکت و حضور مردم شوند.

فرماندار ادامه داد: با حضور و انتخاب درست باید آینده منطقه و کشور را ساخت اگر مجلس یا دولتی به سرکار می آید که باعث عقب ماندگی کشور می شود، مشکل از انتخاب های ماست، به جای جنگ قدرت باید وحدت ایجاد شود و یک انتخابات باشکوه رقم بخورد.

عباسی اظهار داشت: اطلاع رسانی و بیان خدمات دولت و نهادهای مختلف باعث امید آفرینی و شکست توطئه های دشمنان را رقم خواهد زد.

شایان ذکر است در این اجلاس که برای اولین بار در سال ۱۴۰۲ برگزار شد، دبیران کارگروه ها طرح های پیشنهادی خود که براساس نیاز شهرستان تهیه و پایش شده بود را ارائه کردند.

یکی از مهمترین طرح های مطرح شده ، طرح راه اندازی کلینیک دندان پزشکی در شهرستان فریدن بود .

در این رویداد هم اندیشی ، طرح پیشنهادی با ارائه راهکار هایی مثل : برگزاری برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان و تبیین جایگاه و کرامت انسانی زن در راستای ارتقاء و اهمیت به موضوع عفاف و حجاب مطرح شد.

همچنین طرح سوم با عنوان جهاد تبیین و با هدف بصیرت افزائی عمومی ، تبیین و تشریح جایگاه ولایت فقیه، دستاوردهای انقلاب اسلامی با تعامل و همکاری نهادهای دولتی و متولیان بسیج در اقشار مختلف بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =