سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۰۳:۲۱
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار فریدن از عملیات عمرانی مبادی ورودی و خروجی شهر داران/ عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار به همراه مسئول حراست فرمانداری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن، شهردار و اعضای شوراء شهر داران از عملیات های عمرانی در مبادی ورودی و خروجی غربی و شرقی شهر داران بازدید کرد. تکمیل پروژه مبادی ورودی و خروجی غربی و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار به همراه مسئول حراست فرمانداری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن، شهردار و اعضای شوراء شهر داران از عملیات های عمرانی در مبادی ورودی و خروجی غربی و شرقی شهر داران بازدید کرد.

تکمیل پروژه مبادی ورودی و خروجی غربی و شرقی شهر داران از مصوبات سفر استاندار استان اصفهان به شهرستان می باشد از آنجایی که شهر داران به دلیل رعایت نکردن برخی مسائل فنی در سال های قبل در احداث کمربندی داران به الیگودرز فاقد ورودی و خروجی مناسب به شهر می باشد، باعث گردیده یکی از مطالبات اصلی مردم فریدن تکمیل این پروژه باشد.

دکتر مرتضوی استاندار استان اصفهان در سفری که مهرماه سال ۱۴۰۱ به شهرستان فریدن داشتند به مدیرکل و مسئولان مربوطه تکلیف کردند تا پروژه های مطرح شده سریعا به سرانجام برسند و پس از سفر استاندار  به منطقه با حضور دادخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خرداد سال ۱۴۰۲در منطقه به رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ابلاغ گردید تا پایان تابستان امسال پروژه ورودی غربی شهر داران تکمیل شود اما به دلایل بروز برخی مشکلات آغاز عملیات این پروژه به تعویق افتاد با وجود این شرایط پیمانکار عملیات زیرسازی و طرح ریزی فلکه غربی را از مهر ماه شروع و تلاش بر این دارد تا قبل از آغاز بارش ها آن را به سرانجام مطلوب برساند.

گفتنی است شهرداری داران نیز وظیفه تکمیل پروژه ورودی و خروجی شرقی شهر داران را بر عهده دارد که با ورود پیمانکار شهرداری به پروژه برخی عملیات عمرانی در این حوزه صورت پذیرفته است اما با توجه به وضعیت اعتبارات شهرداری هنوز بخش بزرگی از آن باقی مانده است.

فرماندار فریدن در این بازدید با تاکید براینکه باید پیگیری های مستمر صورت پذیرد تا بتوانیم با تکمیل پروژه های نیمه تمام رضایت مردم را جلب کنیم، تاکید کرد: نباید با بی توجهی به موضوعات باعث بی اعتمادی در بین مردم شویم پس این امر می طلبد که تلاش های خودمان را برای رسیدن به اهداف مطلوب افزایش دهیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =