پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۲۳:۴۰:۵۶
فرمانداری شهرستان فریدن

پویش طوفان آب در فریدن؛ حریف رزمندگان مقاومت نشدند، آب را بر روی کودکان بستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، این روزها رژیم کودک‌کش صهیونیست از هیچ جنایتی در فلسطین فروگذار نیست و وقتی نتوانست در طوفان‌الاقصی حریف رزمندگان مقاومت شود، آب را هم به روی مردم مظلوم فلسطین قطع کرد. همین هم شد که دانش‌آموزان ایرانی که همواره حامی کودکان و نوجوانان فلسطینی بوده‌اند، باز هم به پاخاستند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، این روزها رژیم کودک‌کش صهیونیست از هیچ جنایتی در فلسطین فروگذار نیست و وقتی نتوانست در طوفان‌الاقصی حریف رزمندگان مقاومت شود، آب را هم به روی مردم مظلوم فلسطین قطع کرد.

همین هم شد که دانش‌آموزان ایرانی که همواره حامی کودکان و نوجوانان فلسطینی بوده‌اند، باز هم به پاخاستند تا این بار، طوفان آب به پا کنند.

دانش آموزان شهرستان فریدن همانند دیگر دانش آموزان ایرانی در کنار کودکان غزه ایستاده تا با شرکت در «پویش طوفان آب» این خبر را به این سرزمین مقاومت مخابره کنند که دانش آموزان و کودکان ایران هم در کنار شما هستند و امید را در دل آنها زنده نگه دارند.

طی روزهای گذشته دانش آموزان مدارس مختلف فریدن با اهدای باطری های آب به یاری کودکان غزه شتافتند و برای آزادی قدس شریف دست به دعا شدند.

فرماندار و رئیس آموزش و پرورش شهرستان فریدن روز گذشته با حضور در کنار دانش آموزان مدرسه ادب شهر داران در پویش طوفان آب که از روز یکشنبه ۲۳ مهر آغاز شده و تا به امروز ادامه دارد، شرکت کردند.

فرماندار در این مراسم شهادت هزاران کودک فلسطینی را به تمام مسلمانان جهان تسلیت گفت و بیان کرد: رژیم سفاک و کودک کش اسرائیل سال‌ها است که در سکوت رسانه های بین المللی دست به جنایت بر علیه کودکان و مردم فلسطین زده است.

عزیزاله عباسی ادامه داد: زمانی که صهیونیست ها توان مقابله با رزمندگان مقاومت را ندارند با حمله به خانه ها دست به کودک کشی می زنند و آب را بر روی کودکان می بندند.

وی تاکید کرد: آن چیزی که امروز در نوار غزه زیر سایه سکوت مدعیان حقوق بشر در حال رخ دادن است یک نسل کشی به معنای واقعی است، اسرائیل ساختمان ها و بیمارستان ها را بمباران می کند و زمانی که نیروهای امدادی و مردم برای کمک در محل حاضر می شوند بار دیگر همان مکان بمباران می شود.

فرماندار ادامه داد: امروز دانش آموزان در این پویش آب شرکت کردند تا بتوانند کمی از سختی و رنج های کودکان فلسطینی بکاهند و با آنها همدردی کنند.

آری، دانش‌آموزان ایرانی این روزها نشان دادند که حامی مظلومان هستند و طرفدار حق. آنها این روزها برای حمایت از مردم فلسطین و به ویژه کودکان و نوجوانان، استوار در صحنه ایستادند.

طبق آیه «وَ ما لَکُمْ لاتُقاتِلُونَ فی سَبیلِ اللّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیَهِ الظّالِمِ أَهْلُها وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لدُنْکَ وَلِیّاً وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ نَصیراً» قرآن از مسلمانان مى خواهد هم در راه خدا و هم در راه آزادى مستضعفان مظلوم، جهاد کنند، و اصولاً این دو، از هم جدا نیستند و با توجه به این که در آیه فوق، قید و شرطى نیست، این مظلومان و مستضعفان در هر نقطه جهان، باشند، باید از آنها دفاع کرده و نزدیک و دور، داخل و خارج کشور تفاوت نمى کند.

مردم ایران با رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) همیشه در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهند ماند و در راه آزادی قدس شریف از پا نخواهند نشست.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عصر روز -دوشنبه ۷ خرداد- جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان فریدن با حضور اعضا و ۳۰ نفر از معتمدان شهرستان فریدن برگزار شد. هشت نفر از معتمدین که از طریق رای گیری برای هئیت اجرایی انتخاب شدند نام هایشان به شرح ذیل […]

۹ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز -دوشنبه ۷ تیر- بانوان روستای موغان در دیدار با نماینده عالی دولت در شهرستان، ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شهید جمهور آیت الله رئیسی، ایشان و همراهانش را خادمی صادق و انقلابی دانسته و از مسئولان درخواست کردند که راه ایشان را دنبال کرده و اهداف […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماینده عالی دولت سیزدهم در شهرستان فریدن از صبح امروز به مدت ۵ ساعت به صورت چهره به چهره پاسخگوی مطالبات مردمی شهرستان بود. مشکلاتی از جمله دریافت تسهیلات، عدم همکاری برخی ادارات، مشکلات کشاورزی، بیان مشکلات عمومی روستاها و شخصی از جمله موضوعاتی بود که از سوی مردم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح روز دوشنبه هفتم خرداد فرماندار شهرستان فریدن و اعضای شورای آرد و نان شهرستان پس از مطالبات مردمی در خصوص مشکلات مربوط به نانوایی ها، به صورت سرزده از برخی نانوایی های شهر داران بازرسی و ارزیابی به عمل آورد. وضعیت کیفیت نان، وزن نان، تخلفات احتمالی در […]

۷ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 8 =