چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۱۲:۴۲
فرمانداری شهرستان فریدن

آیین رونمایی از ماشین آلات جدید دهیاری ها و شرکت تعاونی دهیاری های بخش زنده رود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در مراسمی با حضور فرماندار، بخشدار بخش زنده رود و جمعی از مسئولان و اعضای شورای بخش و دهیاران روستاها از ۳ دستگاه خودرو خریداری شده توسط دهیاری ها و شرکت تعاونی دهیاری های بخش زنده رود شهرستان فریدن رونمایی شد. بخشدار زنده رود در این آیین رونمایی با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در مراسمی با حضور فرماندار، بخشدار بخش زنده رود و جمعی از مسئولان و اعضای شورای بخش و دهیاران روستاها از ۳ دستگاه خودرو خریداری شده توسط دهیاری ها و شرکت تعاونی دهیاری های بخش زنده رود شهرستان فریدن رونمایی شد.

بخشدار زنده رود در این آیین رونمایی با اشاره به عملیات های عمرانی و همچنین شرایط اقلیمی شهرستان تاکید کرد: بخش زنده رود با توجه به عملیات های عمرانی گسترده  و از سوی دیگر زمستان های پربارشی که پیش رو دارد در جهت جلب رضایت شهروندان نسبت به تقویت ناوگان عمرانی و برف روبی خود اقدام کرده است.

عباس نصیری ادامه داد: در همین راستا ۳ دستگاه انواع ماشین آلات به منظور چابک سازی فعالیت های عمرانی در روستاها به دهیاری‌های و شرکت تعاونی دهیاری های این بخش واگذار شد.

وی ادامه داد: در این مراسم از یک دستگاه تک کمپرسی، یک دستگاه کامیونت هیوندا و یک دستگاه وانت کارا که تقریبا با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان خریداری شده اند، رونمایی می شود و در تلاش هستیم در ماه های آینده نیز ماشین آلات جدیدی به این ناوگان اضافه کنیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =