چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۱۴:۲۸
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن: فریدن بهترین منطقه برای احداث نیروگاه خورشیدی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ۲۲ مهرماه جلسه ای با هدف پیگیری توسعه طرح‌های نیروگاه‌های خورشیدی و آماده سازی زیرساخت های سرمایه گذاری در این شهرستان جلسه ای با حضور معاون شرکت توسعه و صادرات استان اصفهان، سرمایه گذار نیروگاه خورشیدی و جمعی از مسئولان به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد. فرماندار در خصوص […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ۲۲ مهرماه جلسه ای با هدف پیگیری توسعه طرح‌های نیروگاه‌های خورشیدی و آماده سازی زیرساخت های سرمایه گذاری در این شهرستان جلسه ای با حضور معاون شرکت توسعه و صادرات استان اصفهان، سرمایه گذار نیروگاه خورشیدی و جمعی از مسئولان به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

فرماندار در خصوص این جلسه گفت: یکی از منابع در اختیار ما، استفاده از انرژی های تجدید پذیر است که طبق گفته کارشناسان شهرستان فریدن یکی از بهترین مناطق استان اصفهان برای سرمایه گذاری در این حوزه مخصوصا انرژی خورشیدی است.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: برق یکی از اصلی ترین مولفه های تولید و اشتغال است و کمبود برق موجب شده تا خاموشی های اجباری و محدودیت هایی برای مصرف برق در نظر گرفته شود که راه حل اصلی آن استفاده از منابع جدید تولید انرژی است.

وی عنوان کرد: سرمایه گذار حاضر در جلسه برای احداث مزرعه خورشیدی با تامین ۱۰۰ کیلو وات برق در شهرستان حضور یافته است و انتظار می رود مسئولان مربوطه طبق بحث های صورت گرفته طرح مورد نظر را بررسی کرده و مساعدت های لازم را انجام دهند.

فرماندار تصریح کرد: فراهم آوردن زیرساخت ها یکی از الزامات مهم توسعه اقتصادی هر منطقه است و علی رغم منابع طبیعی و معدنی که خداوند مهربان در اختیار ما قرار داده است اگر زیر ساخت ها فراهم نباشد امکان بهره برداری مطلوب از آن را نخواهیم نداشت.

شایان ذکر است در این جلسه در خصوص طرح مورد نظر به صورت مفصل بحث و تبادل نظر شد و همچنین معاون شرکت توسعه و صادرات استان اصفهان نیز درباره برخی طرح ها که مطابق استانداردهای روز جهانی است و می توان با توجه به ظرفیت های موجود شهرستان در فریدن پیاده سازی کرد و دارای ارزش افزوده بالای برای کشاورزان منطقه می باشد سخن گفتند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =