سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۳۷:۰۴
فرمانداری شهرستان فریدن

عباسی فرماندار : روستاییان و کشاورزان فریدن ، پرچمداران تولید استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – همزمان با برداشت محصول سیب زمینی و سیب درختی در شهرستان و به مناسبت گرامیداشت هفته روستا و عشایر عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی بخشداران مرکزی و زنده رود و مدیر جهاد کشاورزی از تعدادی مزارع و باغات فریدن سرکشی و ضمن خدا قوت به کشاورزان و باغداران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن همزمان با برداشت محصول سیب زمینی و سیب درختی در شهرستان و به مناسبت گرامیداشت هفته روستا و عشایر عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی بخشداران مرکزی و زنده رود و مدیر جهاد کشاورزی از تعدادی مزارع و باغات فریدن سرکشی و ضمن خدا قوت به کشاورزان و باغداران در جریان میزان تولید ، درخواست ها و نیازهای آنان قرار گرفت.

عباسی در حاشیه بازدیدها ضمن خدا قوت به کشاورزان و باغداران اظهار داشت: رگ حیاتی کشور بلحاظ تولید و اهمیت امنیت غذایی و حفظ سلامت جامعه بسته به کشاورزان بوده  و ارزش کار کشاورزان و کارگران در امر تولید تا بدان حد می باشد که رسول مهربانی ها حضرت محمد مصطفی (ص) بر دستان پینه بسته کارگران بوسه زدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه افزود:  بحمدالله با همت و تلاش کشاورزان و باغداران شهرستان میزان تولید امسال در فریدن افزایش داشته و به حق می توان مدعی بود روستاییان و کشاورزان فریدن ، پرچمداران  تولید در استان می باشند.

وی در ادامه افزود : از جمله اولویت های نمایندگی دولت در شهرستان پاسخگویی به مطالبات و نیازهای مردم می باشد که با توجه به اشتغال بیش از ۸۰ درصدی اهالی فریدن به کشاورزی یکی از دغدغه های ما رفع مشکلات این حوزه می باشد.

فرماندار همچنین خطاب به کشاورزان و باغداران اظهار داشت مردمان ایران عزیز مردمانی قدر شناس می باشند و قدر زحمات و تلاشهای شما را می دانند و قطعا دعاگوی شما هستند .  

همراهی با کشاورزان در جمع آوری محصول ، شنیدن نظرات و پیشنهادات آنان در راستای رفع مشکلات و تبدیل کشاورزی سنتی به صنعتی و پیگیری ایجاد  مرکز تحقیقات کشاورزی در شهرستان و … از دیگر برنامه های فرماندار و همراهان بود.

لازم به ذکر است: میزان سطح زیر کشت سیب زمینی در شهرستان بالغ بر ۳ هزار هکتار با میزان تولید ۱۲۰ هزار تن در سال می باشد همچنین سطح باغات شهرستان ۱۰۰۰ هکتار بوده که از عمده محصول نیز بادام ، زردآلو و سیب درختی است .

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =