سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۵۵:۲۳
فرمانداری شهرستان فریدن

اعضای هیات های اجرایی باید در حفظ و صیانت از آرای مردم امین باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، شامگاه نوزدهم مهرماه، نخستین نشست آموزشی هیات اجرایی و نظارت شهرستان فریدن همزمان با استان با حضور تمامی اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت استان و شهرستان‌ها به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان نوزدهم مهر به صورت وبینار برگزار شد. فرماندار فریدن در پایان این جلسه صیانت از آرای مردم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، شامگاه نوزدهم مهرماه، نخستین نشست آموزشی هیات اجرایی و نظارت شهرستان فریدن همزمان با استان با حضور تمامی اعضای هیئت‌های اجرایی و نظارت استان و شهرستان‌ها به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان نوزدهم مهر به صورت وبینار برگزار شد.

فرماندار فریدن در پایان این جلسه صیانت از آرای مردم را مهم‌ترین وظیفه هیات‌های اجرایی انتخابات دانست و تاکید کرد: حضور حداکثری مردم موجب افزایش اقتدار نظام در منطقه خواهد شد و اعضای هیات های اجرایی باید در حفظ و صیانت از آرای مردم امین باشند.

عزیزاله عباسی ادامه داد: اعضای هیات اجرایی در حوزه های اصلی و فرعی بر اساس ماموریت و کارکرد دارای وظیفه سنگینی هستند.

وی فراگیری آموزش های مناسب در این زمینه را مهم دانست و گفت: اعضای ستاد انتخابات در هر جایگاهی باید برای برگزاری انتخابات به نحو احسن بر اساس قانون و مقررات عمل کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان نیر خواستار مطالعه کامل قوانین انتخابات توسط اعضای هیات های اجرایی برگزاری انتخابات شد و افزود: متولیان برگزاری انتخابات باید از آگاهی کامل و کافی برخوردار باشند.

عباسی با بیان اینکه طبق زمانبندی پیش بینی شده باید پیش برویم اظهار داشت: تعیین تعداد و مکان شعب اخذ رای و عوامل اجرایی را که باید در شعب حضور یابند در دستور کار قرار دهیم و اگر نسبت به جابجایی شعب نظر و پیشنهادی وجود دارد ارائه گردد تا اقدمات لازم انجام پذیرد.

شایان ذکر است دوازدهمین دوره انتخابات مجلس همزمان با ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری ۱۱ اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =