سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۲۱:۴۳
فرمانداری شهرستان فریدن

نشست مشترک هیأت‌های اجرایی و نظارتی استان اصفهان به صورت وبیناری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، شامگاه نوزدهم مهرماه، جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، رئیس کل دادگستری استان، اعضاء هیأت‌های اجرایی و نظارتی استان و شهرستان‌ها و سایر اعضاء به صورت ویبناری برگزار شد. در این نشست دکتر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، شامگاه نوزدهم مهرماه، جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، رئیس کل دادگستری استان، اعضاء هیأت‌های اجرایی و نظارتی استان و شهرستان‌ها و سایر اعضاء به صورت ویبناری برگزار شد.

در این نشست دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان گفت: در استان فرآیند انتخابات ذیل چهار راهبرد (امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت) که مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: فعالیت‌های انجام شده توسط ستاد انتخابات و کارگروه‌های اجرایی انتخابات، زمینه‌ساز آمادگی استان برای برگزاری بهترین و امن‌ترین انتخابات با مشارکت گسترده در عین حال سالم و با در نظر گرفتن شرایط رقابتی یکسان برای همه کاندیدها است.

استاندار اصفهان بیان کرد: از مجموعه هیأت‌های نظارت و شهرستان‌ها بابت پشتیبانی و حمایتی که تاکنون داشته‌اند تا در زمان مقرر هیأت‌های اجرایی تشکیل شوند تقدیر می‌کنم.

دکتر مرتضوی خاطرنشان کرد: با همراهی و همکاری‌های صورت گرفته پیش از پایان موعد مقرر قانونی تمامی ۶۲ هیأت اجرایی انتخابات در بخش‌ها و شهرستان‌های مختلف و حوزه‌های اقلیت‌های استان تشکیل شدند.

وی درخصوص زمینه‌سازی برای مشارکت همگانی در انتخابات، گفت: از مدت‌ها قبل به فرمانداران توصیه کردیم تا از هر فرصتی برای برقراری ارتباط بیشتر با مردم، افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش مشکلات بهره‌مند شوند.

استاندار اصفهان متذکر شد: جبهه مواجه ما بعنوان خادمان مردم و ایران اسلامی، جبهه امید است و این امید به نحو دیگر و نامطلوبی در جبهه کفر نیز وجود دارد از این رو با عملکرد خوب و شایسته ما، امید جبهه دشمن برای همیشه به یأس و ناامیدی مبدل می‌شود.

دکتر مرتضوی ادامه داد: بسیاری از نقشه‌های دشمن برای مردم ما با مشارکت گسترده، استمرار و امتداد خود را از دست می‌دهد.

وی اضافه کرد: از طرفی کاهش حضور و مشارکت در انتخابات طمع را در دل دشمن ایجاد می‌کند به همین دلیل بایستی همه بضاعت در دسترس و ممکن را برای افزایش مشارکت همگانی در انتخابات به کار ببریم.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه افزایش مشارکت در انتخابات لوازمی دارد، گفت: حفظ بی طرفی و عدم هرگونه اقدام له یا علیه کاندیداهای انتخابات بعنوان یک راهبرد اساسی مد نظر است.

وی افزود: بعنوان مجریان انتخابات، بر ما حرام است که وارد منازعات له یا علیه کاندیداها شویم.

دکتر مرتضوی عنوان کرد: امیدآفرینی در کنار تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد برای همه گروه‌ها و جریان ها اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: در بررسی صلاحیت‌ها، بخشی که متوجه هیأت‌های اجرایی است از همه کیان مسئولیت خود دفاع کنید و نسبت به آن حساس باشید.

استاندار اصفهان متذکر شد: همه اعضاء در هر عنوانی که هستند نسبت به قانون انتخابات اشراف اطلاعاتی کامل و دقیق داشته باشند.

دکتر مرتضوی گفت: این اصل مهم را بدانید که در مجموع، ریلی که بر آن حرکت می‌کنید، ریل و مسیر قانون است.

استاندار اصفهان تشریح کرد: ممکن است بسیاری از جریانات سیاسی، فرهنگی و … در جریان انتخابات شما را از ریل قانون و قانون‌مداری منحرف کنند از این رو نسبت به رویکرد و اعمال خود ثابت باشید.

وی عنوان کرد: جلساتی که برگزار می‌کنید را امانت تصور کنید و به حفظ این امانت خود را مقید بدانید.

استاندار اصفهان تأکید کرد: در برخورد با تخلفات وارد تنش‌ها نشوید تخلفات مستند سازی و به مراجع قانونی اعلام شود و از هرگونه تنش فاصله بگیرید.

وی تصریح کرد: در این راستا از ظرفیت هماهنگی و همدلی که در استان میان حوزه اجرای انتخابات و دستگاه قضایی وجود دارد به نحو مطلوب برای برگزاری انتخابات با کمترین تخلف استفاده کنید.

دکتر مرتضوی اظهار کرد: هر چقدر این فضا امن و آرام باشد امید مردم به مشارکت و امید کاندیداها به رقابت بیشتر می‌شود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =