سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۴۱:۵۰
فرمانداری شهرستان فریدن

دامپزشکی در توسعه عرصه های اقتصادی بسیار موثر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار روز شنبه در دیدار با رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن به مناسبت هفته دامپزشکی ابراز نمود: حفظ و صیانت از سرمایه دامی، سلامت مواد غذایی و پیشگیری از بیماری‌های دامی از مهمترین وظایف دامپزشکی است . عزیزاله عباسی بیان کرد:  حرفه و کار دامپزشکی دارای اهمیت و گستردگی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار روز شنبه در دیدار با رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن به مناسبت هفته دامپزشکی ابراز نمود: حفظ و صیانت از سرمایه دامی، سلامت مواد غذایی و پیشگیری از بیماری‌های دامی از مهمترین وظایف دامپزشکی است .

عزیزاله عباسی بیان کرد:  حرفه و کار دامپزشکی دارای اهمیت و گستردگی بسیاری است و نقش آن در عرصه های اقتصادی کشور بسیار کمک کننده است.

وی عنوان کرد: دامپزشکی نقش مهمی در اقتصاد ملی،پایداری اقتصاد واحدهای تولید و سلامت عمومی جامعه دارد و باید توجه بیشتر به این موضوع شود.

فرماندار با اشاره به سرمایه ها موجود در شهرستان تاکید کرد: باید سعی کنیم سرمایه های که داریم به نحو احسنت مدیریت شود و مساعدت های لازم را انجام بدهید تا کشتارگاه مرغی که تعطیل شده و یک سرمایه بالقوه برای شهرستان محسوب می شود به چرخه ای فعالیت بازگردد.

فرماندار با قدردانی از کارمندان این اداره گفت: اقدامات شما و خدمت رسانی به تولید کنندگان فراورده های خام دامی نقش مهمی در افزایش میزان بهره وری صنعت دامپروری منطقه داشته و بدون تردید تلاش‌هایتان موجب تأمین بهداشت عمومی و محافظت از امنیت غذایی جامعه و ایجاد توسعه پایدار و رونق اقتصادی در روستاها می گردد.

در این دیدار موسوی خانی رئیس دامپزشکی شهرستان گزارشی از فعالیت‌های خود و همکارن شان ارائه داد و مشکلات این حوزه را مطرح کرد.

شایان ذکر است در این دیدار بخشداران بخش مرکزی و زنده رود نیز حضور داشتند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =