سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۵۷:۲۴
فرمانداری شهرستان فریدن

لباس سبز نیروی انتظامی امنیت‌آور است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی فریدن ضمن تبریک هفته انتظامی، اظهار داشت: حقیقتا یکی از مجموعه‌هایی که در همه امور زندگی آحاد جامعه مسئولیت و ماموریت دارد، نیروی انتظامی است، که مجاهدانه عمل می کند. عزیزاله عباسی خاطرنشان کرد: در اغتشاشات سال گذشته شاهد بودیم که معاندان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی فریدن ضمن تبریک هفته انتظامی، اظهار داشت: حقیقتا یکی از مجموعه‌هایی که در همه امور زندگی آحاد جامعه مسئولیت و ماموریت دارد، نیروی انتظامی است، که مجاهدانه عمل می کند.

عزیزاله عباسی خاطرنشان کرد: در اغتشاشات سال گذشته شاهد بودیم که معاندان و بدخواهان نظام به دنبال ناامنی در کشور بودند، که با هوشیاری مردم و رشادت نیروهای انتظامی و امنیتی توطئه های آنان خنثی شد.

وی در ادامه تصریح کرد: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و آرامش جامعه است چراکه تلاشگران این عرصه، به صورت شبانه‌روزی، خستگی ناپذیر به انجام رسالت خود همت می‌گمارند.

فرماندار افزود: لباس سبز نیروی انتظامی امنیت‌آور است و پلیس کشورمان یاور و حامی مظلومان بوده و در برابر ظالمان و اراذل و اوباش مقتدر عمل کرده است.

عباسی با بیان اینکه نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی حضور پررنگی دارد، افزود: نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما در سالگرد اغتشاشات و ناآرامی‌های سال گذشته که دشمن تمام امکانات و عوامل خارجی و داخلی خود را بسیج کرده بود، تمام نقشه‌های آنها را در نطفه خفه کردند.

وی گفت: انتخابات اسفندماه بزرگترین رویداد سیاسی کشور و اولین انتخابات بعد از نا آرامی‌های سال گذشته و اولین انتخاباتی است که در این دولت برگزار می‌شود.

فرماندار انتخابات را بالاترین مظهر مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف کشور و از مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل برشمرد و تاکید کرد: مهم‌ترین دفاع از حرم جمهوری اسلامی در سال جاری حضور پرشور در انتخابات است.

عباسی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم چهار راهبرد مدنظر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در انتخابات یعنی برای سلامت، امنیت، رقابت و به ویژه مشارکت مردم در انتخابات زمینه سازی کنیم.

وی افزود: همه برای برگزاری باشکوه‌ترین انتخابات با امنیت بالا در شهرستان تلاش کنیم که نقش نیروهای نظامی و امنیتی و اطلاعاتی در این راستا مهم است.

شایان ذکر است صبحگاه مشترک نیروی انتظامی فریدن، روز شنبه به مناسبت هفته انتظامی با حضور فرماندار، امام جمعه شهر داران، اعضای شورای تامین، خانواده شهدا، فرماندهان انتظامی و نظامی، جمعی از مسئولان و مردم برگزار شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =