سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۲۸:۱۴
فرمانداری شهرستان فریدن

نشست صمیمی جمعی از خانواده های جانبازان با فرماندار فریدن/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به نگاه آرمانی خانواده شهدا بیان کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در برابر آرمان‌های نظام اسلامی همچون کوه استوار ایستاده اند و کمر خم نکرده اند زیرا با خدا معامله کرده اند، امروز تمام عزت و آبروی انقلاب و کشور از خون شهیدان و ایثارگری خانواده های آنان است.

عزیزاله عباسی با بیان اینکه زنان در اجتماع جایگاه ویژه ای دارند تاکیدکرد: همسران و مادران شهدا و جانبازان، پا به پای آن ها در دفاع از دین و وطن نقش داشته اند و نقش آنها اگر بیشتر از مردان نبود کمتر هم نیست.

وی ادامه داد: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

فرماندار عنوان کرد: ما در زمان جنگ از نظر تجهیزات هیچ چیزی نداشتیم، رژیم بعث شهرهای ما را موشک باران می کرد و مردم شعار می دادند« موشک جواب موشک» اما موشکی نداشتیم که پاسخ بدهیم ولی غیرت مردان و زنان این سرزمین دشمن را عقب راند و مقاومت و ایستادگی آنها باعث شد امروز به جای برسیم که در دورترین نقطه این سرزمین بال جنگنده دشمن حتی چند سانت از مرز ما عبور کند، ساقط می شود.

عباسی تاکید کرد: جنگ تحمیلی دشمنان علیه انقلاب تمام نشده و امروز فقط دشمن شیوه ای خود را تغییر داده، با راه اندازی  کانال و سایت ها در فضای مجازی در حال حمله به ایران اسلامی بوده و تنها راه مقابله با آن جهاد تبیین است

وی با قدردانی از حضور دانش آموزان و اجرای برنامه های خوبشان در این نشست صمیمی عنوان کرد: بازگویی خاطرات شهدا و جانبازان به منظور آشنایی با ایثارگری‌های آنها در حراست از ارزش‌ها برای جامعه به‌ویژه دانش آموزان ضروری است.

نماینده عالی دولت در این نشست بیان کرد: ما در پایان سال انتخابات مجلس را داریم که دشمن بسیار تلاش می کند که با ایجاد ناامیدی مشارکت را کاهش دهد و امروز انتظار می رود به مانند همیشه در میان میدان بود و با افزایش مشارکت مردمی در انتخابات این توطئه دشمن را نیز خنثی کنیم.

خاطره گویی جانبازان و همسران شان، اجرای سرود، شاهنامه خوانی، دکلمه خوانی و تجلیل از همسران جانبازان با اهدای لوح از دیگر برنامه های این نشست صمیمی بود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =