سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۴۸:۱۲
فرمانداری شهرستان فریدن

احداث ایستگاه آتش نشانی از مصوبات سفر استاندار است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، شهردار داران و اعضای شورای شهر و مسئول حراست فرمانداری فریدن به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی عصر روزگذشته با آتش نشانان شهر داران دیدار کرد. فرماندار در این دیدار ضمن تجلیل از آتش نشان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، شهردار داران و اعضای شورای شهر و مسئول حراست فرمانداری فریدن به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی عصر روزگذشته با آتش نشانان شهر داران دیدار کرد.

فرماندار در این دیدار ضمن تجلیل از آتش نشان و بیان فلسفه نامگذاری ۷ مهر بیان داشت: آتش نشانی شغلی است که با عشق، اعتقاد و از خودگذشتگی همراه است.

عزیزاله عباسی با اشاره به شرایط منطقه و وسعت سرزمینی اظهار داشت: امکانات موجود واحدهای آتش نشانی شهرداری های شهرستان در مواقع و شرایط حساس و ضروری جوابگو نیست البته در سفر استاندار برای تجهیز وسایل و احداث آتش نشانی جدید مصوباتی داشتیم که پیگیر آنها هستیم.

وی ادامه داد: آتش نشانان در دل حادثه هستند و چون در عملیات های مختلف حضور پیدا می کنند و از نزدیک شاهد کمبودها هستند بنابراین آنها را انتقال بدهند تا پیگیر حل آنها باشیم.

فرماندار در خصوص اینکه برخی مزاحمت های تلفنی مشکلاتی را در خدمات رسانی ایجاد می کند، تاکید کرد: دهیاران و بخشداران آمادگی این را داشته باشند که اگر از سوی آتش نشانی برای صحت سنجی تماس گرفتند سریعا پاسخ بدهند و البته برای فرهنگ سازی نیز باید تلاش کرد چون یک مزاحمت تلفنی می تواند جان آدم ها را به خطر بیاندازد.

در این آیین آتش نشانان ضمن تقدیر از فرماندار از مطالبات خود و مشکلاتی که پیش روی آنها است نیز با نماینده عالی دولت سخن گفتند

 

لازم به ذکر است در پایان این مراسم با حضور مسوولان با اهدای لوح از زحمات یکساله آتش‌نشانان تقدیر شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =