سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۲۲:۴۱
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید میدانی فرماندار از گاوداری احرار فریدن/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار به همراه رئیس دامپزشکی، رئیس جهاد کشاورزی، کارشناس های شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی از سپتیک پساب گاوداری احرار فریدن و محل نگهداری دام این گاوداری بازدید کردند. شایان ذکر است این بازدید در پی مطالبات مردمی از نحوه مدیریت نادرست پساب این گاوداری و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار به همراه رئیس دامپزشکی، رئیس جهاد کشاورزی، کارشناس های شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی از سپتیک پساب گاوداری احرار فریدن و محل نگهداری دام این گاوداری بازدید کردند.

شایان ذکر است این بازدید در پی مطالبات مردمی از نحوه مدیریت نادرست پساب این گاوداری و گزارش های شبکه بهداشت و درمان صورت گرفت و فرماندار از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفت و پیگیری لازم برای حل مشکلات را داشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، گاوداری شرکت احرار سپاهان در ۱۴۰ کیلومتری غرب اصفهان در منطقه فریدن قرار دارد که در سال ۱۳۷۵ در زمینی به مساحت ۵۶۰۰۰ مترمربع در اراضی شهرستان فریدن منطقه نهرخلج با همت آزادگان سرافراز احداث و به بهره برداری رسید.

گاوداری شرکت احرارسپاهان با مجوز ۲۰۰ راس مولد کار خود را شروع کرد و گاوهای خریداری شده از بهترین نژاد گاوهای اصیل (هلشتاین) بودند که این امر باعث گردیده از همان ابتدای کار، گوساله های متولد شده نیز از خلوص خونی بالایی برخوردار گردند.

این واحد در حال حاضر با موجودی کل گله ۹۰۰ راس فعالیت خود را ادامه می دهد که بیش از ۳۵۰ راس دوششی و مابقی مولد، تلیسه، گوشتی و ….هستند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =