سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۰۵:۱۱
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار از آبفا و تاسیسات آبرسانی فریدن/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن از تاسیسات و مرکز کنترل هوشمند آبرسانی شهرستان فریدن بازدید و در جریان توزیع آب به مناطق مختلف شهر داران و دیگر مناطق شهرستان قرار گرفت. عزیزاله عباسی در این بازدید ضمن اشاره به وضعیت خشکسالی و کمبود آب شرب گفت : اداره آب و فاضلاب اول […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن از تاسیسات و مرکز کنترل هوشمند آبرسانی شهرستان فریدن بازدید و در جریان توزیع آب به مناطق مختلف شهر داران و دیگر مناطق شهرستان قرار گرفت.

عزیزاله عباسی در این بازدید ضمن اشاره به وضعیت خشکسالی و کمبود آب شرب گفت : اداره آب و فاضلاب اول خود را مکلف به حفظ منابع آب موجود بدانند و در این راستا با انجام فعالیت هایی مانند اصلاح شبکه های آب، کاهش زمان رسیدگی به حوادث وتعویض کنتورهای خراب هدر رفت آب را باید کاهش بدهند .

وی اظهار داشت: اطلاع رسانی به موقع در خصوص قطعی آب می تواند برخی از مشکلات را که مردم با آن روبرو می شوند را حل کند اما باید سعی و تلاش گرددکه قطعی آب به حداقل برسد.

فرماندار همچنین در این بازدید خواستار سرعت بخشیدن به روند اجرا و بهره برداری پروژه های در حال اجرا  سطح شهرستان شد تا شرایط آبرسانی شهرستان بهبود یابد.

وی در این بازدید گفت: تنها راه برون رفت از شرایط بحران کم آبی مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب است.

گفتنی است آب شرب شهر داران که مدتی است به صورت شبانه دچار قطعی می شود و تنها در ساعات روز در اختیار مردم قرار می گیرد از موضوعاتی بود که فرماندار پیگیر آن شدند، در همین راستا رئیس آبفا شهرستان وعده داد تا چند روز آینده این مشکل کاملا برطرف شده و هیچ قطعی آب در هیچ نقطه ای نداشته باشیم البته کم شدن دبی خروجی چاه های آب شرب و بالا بودن مصرف آب توسط شهروندان از دلایل قطعی آب بود که رئیس آبفا شهرستان عنوان کرد.

شایان ذکر است با کاهش سطح منابع زیرزمینی آبی، دبی چاه های شرب نیز کاهش یافته و می طلبد که شهروندان در مصرف آب نیز توجه بیشتری داشته باشند تا بر مشکلات کاهش سطح منابع آبی غلبه کنیم.

فرماندار در محل تاسیسات آبرسانی شرب شهر داران نیز حضور یافت و از نزدیک در جریان چگونگی توزیع آب و حجم آب در حوضچه های آبی قرار گرفت.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =