سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۳۱:۲۵
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار فرماندار با فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان فریدن/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  عزیزاله عباسی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان به همراه اعضای شورای تامین، بخشداران بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از نیروهای نظامی دیدار به عمل آوردند. فرماندار ضمن دیدار با فرمانده جدید انتظامی شهرستان و آرزوی توفیق در این سنگر خدمتی ،به لزوم همکاری و هم افزایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  عزیزاله عباسی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان به همراه اعضای شورای تامین، بخشداران بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از نیروهای نظامی دیدار به عمل آوردند.

فرماندار ضمن دیدار با فرمانده جدید انتظامی شهرستان و آرزوی توفیق در این سنگر خدمتی ،به لزوم همکاری و هم افزایی بیشتر در راستای حفظ امنیت عمومی و خدمت به مردم تاکید کردند.

عزیزاله عباسی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی فرماندهی و پرسنل انتظامی در برقراری نظم و امنیت بیان داشت: رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های عزیزان ناجا برکسی پوشیده نیست. نیروی انتظامی مظهر نظم و انضباط اجتماعی در جامعه و حافظ جان و مال مردم است و برای تحقق این وظیفه سنگین و مهم با همه توان و جدیت تلاش می کند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =