چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۰۳:۱۶
فرمانداری شهرستان فریدن

رزمایش فرهنگی دیدار با خانواده شهدا و آزادگان فریدنی برگزار شد/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس رزمایش فرهنگی دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان دفاع مقدس به همت ناحیه مقاومت بسیج با حضور فرماندار و مدیران شهرستان فریدن برگزار شد. مدیران دستگاه های مختلف طبق برنامه ریزی صورت گرفته با حضور در خانه خانواده شهدا و جانبازان ضمن […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس رزمایش فرهنگی دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان دفاع مقدس به همت ناحیه مقاومت بسیج با حضور فرماندار و مدیران شهرستان فریدن برگزار شد.

مدیران دستگاه های مختلف طبق برنامه ریزی صورت گرفته با حضور در خانه خانواده شهدا و جانبازان ضمن دیدار از رشادت های آنان در طول دفاع مقدس تجلیل کردند.

شایان ذکر است فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و عباسی نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده جانباز ۵۰ درصد و آزاده سرافراز دفاع مقدس غلامعباس طالبی و خانواده جانباز ۷۰ درصد اردشیر میسایی همچنین با خانواده شهید محمد صالحی دیدار و گفتگو کردند.

عزیزاله عباسی فرماندار این شهرستان در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: عزت، اقتدار و امنیت مان را مدیون شهدا، جانبازان و رزمندگان سرافرازمان هستیم.

فرماندار بیان کرد: برای میز ریاست و جایگاهی که به ما رسیده هزینه های فراوان صرف شده و اگر مسئولی در ایفای وظیفه کوتاهی کند در درجه نخست به خانواده معظم شهدا جفا کرده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =